Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1997-es 1.2-es benzines...

1997-es 1.2-es benzines Renault cliom van. Nem szív a benzin szivattyúja indításkor. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Egyszer kitankoltam és az után kezdett el rosszalkodni.Nehezen tudtam beindítani mert nem szívott az üzemanyag szivattyú.

Mostanra egyáltalán nem indul.

Kicseréltem a szivattyút egy vaci újra de így sem működik a motortérnél a relé is cserélve lett.

Áramot is kap a vezetékeken.

de ha dirktbe kötöm az akksiról akkor szív.

Szétszedtem hogy nem e kötöttem be rosszul vagy nincs e a háznál megszakadva valahol de nem találtam hibát.

Valaki nem tud valami értelmes rajzot vagy leírást ennek a működéséről ami alapján elindulhatok a hibát keresni?Vagy esetleg valami tipp,hogy mi lehet a baja?



#nem indul #Renault Clio #Üzemanyag szivattyú #A/C pumpa
2014. okt. 10. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd meg a biztosítékokat vagy hogy valami nem blokkolja e és nem kap annyi áramot amennyire szüksége lenne.
2014. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Már megy az autó :-D
2014. okt. 16. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!