Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Škoda 120L autóba mennyire...

Škoda 120L autóba mennyire körülményes kicserélni néhány műszerfalizzót?

Figyelt kérdés
Irányjelző jobbra, helyzet és tompitott fény kontrolllámpa nem világít.
2014. okt. 12. 06:04
 1/2 kata kata ***** válasza:
Alulról Lecsavarozod a km.óra spirált. Kiveszed a 4db.csavart és kihúzod a műszerfalat.
2014. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk én magát az órákat megvilágító izzókat cseréltem kék izzókra (az igaz, hogy nem értem el vele semmit, mert az órák üvege zöld színű, így az eredmény nem kék lett, hanem sokkal erősebb zöld! Egyébként szép lett!)

Szóval kicsavarod azt a 4 csavart amit látsz az órák sarkainál, akkor ki lehet húzni a műszer-egységet. A kilóméter-spirált én nem csavartam le, így kézzel tapintottam ki, hogy hol vannak az izzók, amiket cserélek, így is megoldottam, de gondolom ha lecsavarod a kilóméteróra-spirált is, sokkal egyszerűbb dolgod lesz.


Tehát ha én megtudtam csinálni, akkor nem olyan nehéz! :)

2014. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!