Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A ti parkoló autóitoknak...

A ti parkoló autóitoknak eddig milyen károkat okoztak míg álltak valahol? Elhajtott utána az okozó, vagy mi lett?

Figyelt kérdés

Ez szerintem mindegyikünk rémálma. Hogy megyünk az autóhoz és megvan rongálva.


Milyen károk voltak, mekkora összegbe kerülők és elhajtott-e az okozó, valamint hányszor történt meg ilyen?


Végezetül, hogyan reagáltatok mikor megláttátok?



2014. okt. 15. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen nekem még nem volt ilyen károm, de egy ismerősömnek már kétszer is. Mind a kétszer ő volt a károsult, bevásárló központoknál történtek a károk. Az első esetnél az illető elhajtott, a másodiknál pedig hagytak ott egy cetlin elérhetőséget és kifizette a pasas a kárt saját zsebből (kb. 30EFt).
2014. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Az enyemnek neki tolatott valaki a sofor oldali ajtonak.

A sokkolo az egeszben az, hogy en elozo ejjel ezt megalmodtam. Azt almodtam, hogy valaki nekimegy az autonak. Mikor reggel felkeltem megnyugodtam, hu de jo csak alom volt, aztan delutan megyek a boltba, megyek a kocsihoz es latom hogy a tukor fel volt hajtva. Gondoltam biztos gyerekek szorakoztak. Mikor oda ertem lattam, hogy durvan be van horpadva az ajto... Leterdeltem mert azt hittem osszeesek es csak fogtam a fejem...


Rosszul esett mert szivem szakadt meg latni a szep autot ilyen allapotban es duhos voltam, hogy valaki ilyet tesz es meg csak egy cetlit se hagy, hogy bocs vazzeg igy jartal...


A biztosito kifizette a javitast, minusz az onreszem, de a szervizember rendes volt, mert trukkoskodott a szamlaval es vegulis az onreszt nem kellett kifizetnem ;) Nem lehetett volna tokeletesre javitani kalapalassal, igy lecserelte az egesz ajtot(kulfoldon tortent, szoval sem az osszeg sem az "atvertem a biztositot" tema nem relevans...)


Legutobb valaki ranyitott az ajtot a bolt parkolojaban, pont az elso sarvedonel ahol ives a lemez, le is pattant egy picit a festek. Mivel az az auto allt mellettem aki elkovette (ajto helyezkedese, szine, stb tudtam hogy o volt) irtam egy cetlit es felraktam a szelvedojere: szerencsed van bu$igyerek hogy jo napom van es nem kulcsozom ossze a kocsidat amiert az enyemre nyitottad az ajtot... valami hasonlo kedves megjegyzessel... eskuszom ugy kellett lefogni az egyik kezem a masikkal, hogy ne essek neki a kulccsal az o fenyezesenek olyan merges voltam...

2014. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Az első esetben a bal hátsó ajtóba tolattak bele (behorpadt), az kb. 40E-ért lett kijavíttatva, a második esetnél pedig a hátsó lökhárítóba (eltört a lökös, le kelllett cserélni).
2014. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is műveltek már hasonló ocsmányságokat az autómmal különféle módokon. Többször már, közepesen drága költségekkel és sosem vallotta be senki. Volt amikor nyilvánvalóan szándékosan. Én egy esetben sem találtam cetlit, hogy legalább I'm so sorry. Cserébe kárt a másikéban sose nem tennék annak ellenére, hogy a szemet szemért elv igazságtételében hiszek. A végén úgyis csak eldurvulna. Majd ha eladom az autót, akkor szörnyű bosszút állok :) Áhh nem, nem olyan vagyok :) Vagy mégis?!
2014. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Kismamák szokták bosszúból nekitolni a bevásárlókocsit a jobb autóknak!!

Már kétszer is láttam ilyet.

2014. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Miért pont kismamák? Milyen indok alapján?
2014. okt. 15. 20:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor elég meggondolatlanok azok a kismamák. Előre leszögezem, hogy csúnya dolog bántani a nőket, meg a gyerekeket, a kettőt együtt (egy csomagban) még rondább dolog. De ha a kismama kifog egy pszichopatát, akinek nincsenek ilyen elvei? Aki bosszúból miszlikbe vágja a kismamát és a keves férjét, plusz az autójukat is, akkor mi van? Vagy rájuk gyújtja az autót, a lakást, házat? Sajnos az emberek nem gondolkoznak. Szóval érted.
2014. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, gyerekem is van nézd! Nem bánthatsz, bibííí!


Ez a típus ugyanolyan undorító, mint a kérdésben szereplő károkozás és az azonnali lelécelés.


Egyébként horpadást okozó ajtónyitások, illetve alapozóig és lemezig lepattanó fényezés. Hátsó lökhárítóról való festék ledörzsölés. Utána lelécelés.

2014. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát én ilyenért biztos, hogy szarrátörném a kismama autóját. Vagy ha nincs neki kocsija, akkor valamit tönkretennék rajta. Táskáját, ruháját, akármit.
2014. okt. 15. 20:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálam szintén horpadást okozó ajtónyitások, lepattanó fényezés az előbb említettek végett.Illetve vki kulccsal v késsel megnézte, h tényleg sötétített üveg van hátul vagy ragasztott.Szép vastag karcolást okozva a hátsó ablaktörlő alá.
2014. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!