Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A ti parkoló autóitoknak...

A ti parkoló autóitoknak eddig milyen károkat okoztak míg álltak valahol? Elhajtott utána az okozó, vagy mi lett?

Figyelt kérdés

Ez szerintem mindegyikünk rémálma. Hogy megyünk az autóhoz és megvan rongálva.


Milyen károk voltak, mekkora összegbe kerülők és elhajtott-e az okozó, valamint hányszor történt meg ilyen?


Végezetül, hogyan reagáltatok mikor megláttátok?



2014. okt. 15. 18:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kész lett a kocsim komplett fényezése.Másnap 3 helyen rányitották az ajtót.Ebből kettőnél alapozóig lejött a festék. 1 helyen meg be horpadt.Kicsit se voltam boldog.Természetesen senki nem vállalta
2014. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Be kell kamerázni az autókat, mint az oroszoknál. Minden irányba egy kamera, ami rögzít a parkolás közben is. Már itt tartunk, ez a magyar színvonal.
2014. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ma is láttam a teszkó parkolóban egy kismamát, aki direkt olyan helyen tolta át a bevásárlókocsit, ahol a két parkoló kocsi között alig volt hely.

Elsőre nem is ment át mert elakadt, de másodszor is neki gyűrkőzött a 120 kilójával és áterőltette.

Mind a kettőt meghúzta, + egy visszapillantó is bánta.

(Szerintem sok kismama agybeteg.)

2014. okt. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De ezt miért pont a kismamák csinálják? Inkább nekik kéne vigyázni, hogy nehogy megüssék őket így, hogy terhesek.
2014. okt. 17. 10:07
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem terhes volt, hanem a kisgyerek is bent ült a bevásárlókocsiban a kaja mellett.
2014. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valaki a lökhárítót húzta meg amíg parkoltam. Itt ott lejött a festés, horpadás nem keletkezett. Nem bele ment, hanem ahogy elment a kocsim háta mögött beleért a lökhárítóba. Végig súrolta. Nem hagyott címet, se telefonszámot, szerintem észre sem vette... :(
2015. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Németországban szinte mindennapos eset a parkoló kocsik rongálása, hisz 90 éves nénikék is vezetnek autót. És persze nem állnak meg, mennek tovább, mintha mi sem történt volna. Nekem hátsó ajtó horpadása, hátsó sárhányó alapozóig való horzsolása volt csak. 5 éves kocsinál még nem is szakad meg az ember szíve, de a múltkor az ablakból láttam, hogy egy vadi új Volvót kerülget a tulaj a fejét fogva.
2015. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!