Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm szélvédőjére lett...

Az autóm szélvédőjére lett rakva egy papír a közterület felügyelettől, hogy lejárt műszaki állapotú autóm nem szabályos, hogy közterületen van tárolva, stb,10 napon belül elszállítják. Ezt megtehetik?

Figyelt kérdés

És mi a helyzet a sok évekig a belvárosban rohadó kocsival? Azokat miért nem viszik el?


NINCS PÉNZEM leműszakiztatni ezt a fost. De nem is menne át műszakin az állapota miatt. Érvényes forgalmija sincs és biztosítás se. Mint a többi évekig álló autóknak a belvárosban meg mindenütt. Eladni se akarom, mert nem érné meg. 3 hónapja nincs rajta műszaki, így használom, de már 1 hete nem használtam, csak rohad egyhelyben. 15 éves fosról van szó.


Ha más kerületbe parkolok vele, az megoldás?


A rohadt politikusoknak persze nincs ilyen gondjuk h rohadnának meg..



2014. okt. 16. 15:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Ja megtehetik. 8-as vagyok. Még annyi hogy áruld már akkor el hogy milyen csodaautód van ami annyira megbízható hogy afrikába elmernél vele indulni. De egy műszakin meg nem megy át. Mint írtam vidd el egy isnerőshöz ha neked noncs kerted ahova elrakhatod vagy egy garázs. Vagy akármi. Az utcán nem maradhat ennyi. Valaki irta hogy szeptember óta 400-at elvittek már. Közterület. Elvihetik.
2014. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Olyan baja van h pl. az elülső lámpák csak úgy lekapcsolnak menetközben, a jobboldali azonnal, a baloldali egy idő múlva. akkor elülső lengéscsillapítók cseréje, ilyenek.
2014. okt. 16. 16:20
 13/32 A kérdező kommentje:
a lámpa megcsináltatása gondolom rohadt sok pénz még ha minden bontott is.
2014. okt. 16. 16:21
 14/32 anonim ***** válasza:
93%
Akkor egy trélerrel vitesd el vidékre. Ameddig nem gyűlik ossze rá a pénzed. Szüleidhez sen tudid elvinni vagy bárhova? Ha vidékre kell akkor meg egy trélerrel. Az még mindig jobb mint ha megbüntetnek 50-100 ezerrel vagy hogy elviszik az autót
2014. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
szüleim... azok velem laknak rohadt panelban. tréler? mi a gcs kva anyámból????????
2014. okt. 16. 16:23
 16/32 anonim ***** válasza:
92%
Van olcsóbb megoldás, és megoldja a problémádat: besétálsz az önkormányzathoz, és kiváltod a közterület foglalási engedélyt!
2014. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Milyen autód van?
2014. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
94%

Hát rengeteg trélerest vagy autómentőst tudsz találni neten. Csak ugye az is pénz. Remélem a fideszre szavaztál.


Na és mi ez az autó? Típusa? Kora.

2014. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
94%
Ja igaz ez olcsóbb hogy kozterulet engedély. Vagy egy útvonalengedély. És az utvonalengedéllyel eltudsz menni a vidéki helyre lerakni a jargányt
2014. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

15 éves mercedes. nem költök se engedélyre, se útvonalszarságra. nem a fideszre szavaztam, nem voltam szavazni, mert az összes rohadt politikus egyforma.


az megoldás ha más kerületbe viszem? vagy mostantól indul a 10 nap és elvihetik bárhonnan ha megtalálják? pár hónapig akarom kihúzni.....

2014. okt. 16. 16:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!