Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm szélvédőjére lett...

Az autóm szélvédőjére lett rakva egy papír a közterület felügyelettől, hogy lejárt műszaki állapotú autóm nem szabályos, hogy közterületen van tárolva, stb,10 napon belül elszállítják. Ezt megtehetik?

Figyelt kérdés

És mi a helyzet a sok évekig a belvárosban rohadó kocsival? Azokat miért nem viszik el?


NINCS PÉNZEM leműszakiztatni ezt a fost. De nem is menne át műszakin az állapota miatt. Érvényes forgalmija sincs és biztosítás se. Mint a többi évekig álló autóknak a belvárosban meg mindenütt. Eladni se akarom, mert nem érné meg. 3 hónapja nincs rajta műszaki, így használom, de már 1 hete nem használtam, csak rohad egyhelyben. 15 éves fosról van szó.


Ha más kerületbe parkolok vele, az megoldás?


A rohadt politikusoknak persze nincs ilyen gondjuk h rohadnának meg..



2014. okt. 16. 15:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
94%
Hiába viszed máshova. Feljegyezték az adatait. Járják mindenfele az országot. Ha rábukkannak. És kinyomozzák hogy ezt már figyelmeztették akkor rögtön viszik is. Ha nem akarsz kolteni semmire semmit. Akkor hagyd hogy elvigyék. Nem vagy képes fenntartani. Nem kell neked autó. Majd ha lesz rendes munkahelyed. Házad. Stb. Akkor veszel egy autót. Ezg meg majd bezúzzák.
2014. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
húú de könnyen beszélsz, bárcsak minden így menne, jó munkahely, jah. mindenféle diplomást ismerek még magamon kivül aki szop különféle szar helyeken. gyrososban, biztonságiőrként, iskolatitkárként stb. ez az ország egy fos, külföldre meg jelenleg nincs lehetőségem kimenni különben itthagynám ezt a fos országot, az autómmat pedig belenyomnám orbán picájába
2014. okt. 16. 16:41
 23/32 A kérdező kommentje:
én hagynám h elvigyék leszarnám csak gondolom rakás pénzt kell fizetni naponta, igaz, mig el nem tudom vinni?!
2014. okt. 16. 16:44
 24/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem diploma kell itten. Hanem jó szakma. Én pl CNC esztergályosnak tanulok. Ezzel jobban meglehet élni mint diplomával.
2014. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ennek az országnak nen diplomás emberekre van szüksége hanem jó szakemberekre. Akik hasznot termelnek.
2014. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Állj arrébb párszáz méterrel,így nyersz egy kis időt..

Jobb ötletem nincs.

2014. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
55%
Lökd a Tiszába...
2014. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem értem, hogy akkor ki vette meg másfél milliért annak idején, ha most nincs a rendbetételére pénz?

Egy Merci 15 évesen is Merci, akinek ilyene van az ezt tudja és megbecsüli az autóját, nem lefostalicskázzza. Ezért kérdem, nem kamu ez az egész?

A lámpák javítása szinte semmiség, kontakthiba, ami bemelegedésre jön elő. A lengéscsillapítók meg általánosan cserélendő alkatrészek bizonyos időközönként, még a legolcsóbb márkát megvéve is nagyon sokat javul a helyzet. Ha hasonló dolgok vannak vele, akkor inkább add el, van aki majd megbecsüli, rendbehozza, levizsgáztatja, szeretgeti.

2014. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
92%
Tök jó az is, ha elszállítják, hiszen az kb. 20 ezerről indul, aztán ráteszik még a napi - talán 170 Ft - tárolási díjat, és 60 (vagy 90?) nap után elárverezik. A szállítás és tárolás díját pedig, ha megtalálnak kiszámlázzák a részedre!
2014. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
84%

Ha volt pénzed majomra, legyen pénzed banánra is.

Nem tudsz te semmit, csak trágár stílusban pattogni mindenen, bárki bármit ír.

Vagy leműszakiztatod.

Vagy leadod bontóba, és ezzel ki tudod végleg vonatni a forgalomból.

Vagy itt hőzöngesz, hisztizel mint egy óvodás, aztán szépen elviszik, és utána az elszállítás és tárolás költségeit is leverik rajtad.


Nem lehet rajtad segíteni.

Ha egyik megoldást sem választod, a dolgok menni fognak a maguk újtán.

2014. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!