Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 gyermekes család vagyunk,...

3 gyermekes család vagyunk, első autónkat szeretnénk megvenni.1000000 Ft-ig "nyújtózkodhatunk" . Fontos, hogy megbízható, problémamentes, olcsón fenntartható jármű legyen. Suzuki, Skoda, Opel? Autós családosok, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 22:06
1 2 3
 21/23 gomzoli ***** válasza:

Én meg a Combo 1,7 CDTI-vel 960 Km-t, kibírtam 100-zal tötyörögve, így 4,9 liter lett az átlag... Otthon, átlagos használati körülmények között is 6 alatt van mindig a fogyasztása, és 3 gyerek mellé sokkal megfelelőbb, mint egy Fabia, vagy egy Stilo... A babakocsit össze sem csuktam, úgy szoktam beledobni a bőröndök közé... Nem értem miért lett az előzőm lepontozva? Akinek szerény összeg áll a rendelkezésére, annak sokkal fontosabb az ár-érték arány, márpedig ekkora autót ennyi pénzért mást nem kapsz normális állapotban, komolyan. De mondhatnám a Kangoo-Berlingo-Partner-Doblo quartettet is, a Caddyt szándékosan kihagyom, túlárazott ahhoz képest, hogy MI is valójában.

Lehet gondolkodni a Zafirában is, jó kocsi, talán elég is a mérete, de sokkal drágább azonos évjárat-állapot esetén. 1 M-ből legalább 2-3 évvel öregebbet és lestrapáltabbat kapsz ilyen autóból, aminek "presztizse" is van.

2014. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én is Opel Combót, esetleg olcsóbb árfekvésű Merivát ajánlok. Bár abban a hely is jóval szerényebb.
2014. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Fiat Doblo 1.9 JTD nagyon jó választás lehet, erős és megbízható dízel motor, kényelmes hosszú útra is stb. Fogyasztása 5-6 liter között van, ismerősömnek is Doblo-ja van, ő azt mondja hogy 6 litertől még nem mért többet pedig ő tolja neki mert céges autó. Kis köbcentis benzinest nagy kasztnival hiába veszel, a fogyasztása magasabb lesz mint a majd 2000 köbcentis Fiat-nak és akkor még menni se igazán bír, ellenben a Dobló-nak ha oda szúrod igen ám csak veszi az ívet.
2014. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!