Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme van drága replika...

Mi értelme van drága replika autót építeni? (Lamborghini)

Figyelt kérdés

Most a netten videókat néztem és nem értem az emberek miért építenek replikákat mikor a végeredmény mindig egy selejtes madár lesz!


Példának felhozom ezt

[link]


Amiből ezt a autót létrehozta abból már vehetett volna egy eredeti Bmw-t vagy audit ami azért jobban nézne ki a útcán mint ez a kamu lamborghini boyracer módra.



2014. okt. 19. 08:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez is egy fajta módszer hogy megmutassuk vagyunk valakik ! Nekem is a Lamborghinim a álom autóm de szerintem ez a replika építés ilyen autóból pénzkidobás. Azért írtam hogy mi értelme drága autóból egy replika , hogyha például egy kicsit olcsóbb kategóriába megyünk, persze eredeti Ford Mustang felülmúlja ezt a replikát ! :)
2014. okt. 19. 16:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért épít valaki gyufaszálakból parlamentet? Mi értelme harckocsimodellt építeni? Mi értelme van élni?


Nem a ráció az, ami mozgatja az embert. Egészen más beleülni egy gyári autóba, s egészen más olyanba, amelyben a saját munka is benne van. Az a folyamat az izgalmas, amíg készül, s nem a végeredmény.

2014. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Abszolút nem értek az autókhoz de nekem is egyből az jutott eszembe hogy valószínűleg ez hobby!

Valaki modellvasutat valaki meg Lamborghinit épít ráérő unalmas idejében. Meg azért gondolom teljesítmény egy ilyet összehozni akkor is, ha nem tökéletes az összhatás.

2015. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!