Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy jó ismerősnek baráti áron...

Egy jó ismerősnek baráti áron adnád el a kocsidat/motorodat vagy ugyan annyiért mint bárki másnak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem engednék az árból.
2014. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó ismerősnek, rokonnak már azt az árat modnanám, amit minimálisan szeretnék érte kapni és ezt jelezném is, hogy ez már nem az alkus ár.

Azért nem fogom féláron adni, csak mert ismerős, vagy rokon.

2014. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nagyon vigyázok az autóra, tehát minden autóm tökéletes volt. Csak el kellett szólnom magam hogy eladó, rögtön 5-en kérdezték ismerősök, hogy mennyiért adom. És én bizony nem adom el ismerősnek az autót, mert először is fáj minden nap látni az autómat, amivel már más jár (pláne ha az illető nem vigyáz rá). A másik dolog pedig, hogy nem akarom senkivel megrontani a viszonyom az autó miatt, például meghibásodik valami az eladás után, akkor elküldenek a búsba, vagy azt sem szeretném, hogy a fejemhez vágják, hogy túl sokat kértem az autóért.
2014. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!