Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri (új) Suzuki Swift-et...

Megéri (új) Suzuki Swift-et venni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Középkorú családos ember vagyok, leginkább városban közlekedem. (munkába, vagy a gyerekemet viszem iskolába) Leginkább csak rövidebb utakra használnám, évente 1-2 alkalommal vinném hosszabb útra, de akkor sem valószínű, hogy külföldre. Biztonságosan vezetek, egyetlen karambolom sem az én hibámból történt. Anyagi helyzetem maximum egy ilyen autót engedne meg. Vagyem, vagy ne vegyem?

2014. okt. 20. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel az autó mérete, kinézete és felszereltsége, akkor nyugodtan vedd meg.
2014. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Sok ember lebecsüli a suzukikat. Nekem autó szetelő végzetségem van. Dolgoztam is benne. Volt több saját autóm is.

Jelenleg egy 99 es swiftem van. Egy idős bácsitol vettem első tulaj 46ezer km. Garázsban tartott. Szinte mint egy új. Nembántam meg. Fogyasztás 4,5-5l nekem.

Alkatrész ellátás kiváló.

Igaz nemis nagyon kell. Nem egy verseny autó de tud menni. Énis gyereket viszem iskolába meg munkába.

Ez az én véleményem. Biztos van olyan ami leharcolt es költeni kell rá.

Mikor megvettem lecseréltem a 4gumit, vezérlést, olajat rendszetesen. Mást nem költöttem rá.

29/f

2014. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok.

Szóval hogy a kérdésre is válaszoljak. Megéri!

2014. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cicwarek ***** válasza:
94%
Új kocsit nem éri meg venni. Ahogy kihajtasz a kereskedőtől, már 15-20%-kal kevesebbet ér.
2014. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem. a már említett amortizáción kívül, a csomagtartó mérete sem túl nagy. egy családos embernek pedig azért kell a hely. inkább vegyél valami nagyobb használtat 1-1.5Milla között, és még a kötelező szervizekre is futná a pénzedből.
2014. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szolgálati kocsikon kívül mindenkinek szuzukija van a családban.

Én is a negyedik újat nyüstölöm. Ford óta tudjuk, a legjobb autó az új autó.Ha bukunk, ha nem.

Természetesen a nogyon okos emberek csak használtat vesznek, mert az előző tulaj kifizette az áfát, és egyéb sallangot..ésszel kell vásárolni.


Szóval olyan szuzukit keress, ami minden igényed kielégíti.


Szerintem ilyen egy VVT WagonR...ritka darab az biztos, de baromijó motorja van, kívül kicsi, belül óriási...


Nagyon szerettem, igaz építkezésre használtam utánfutóval. Hihetetlen mit bír az a gép.


Arra ügyelj, hogy ha újat veszel,(vigyázz a Splash kifutó széria, árcsökkenés várható) ne vegyél 1.2 -es dízelt..

sajnos nem vált be, bárki bármit mond.


Szóval Új SX4 arcátlanul alkudni...illetve Splash benzines automatában...na az jó.

A fogyasztása minden autónak pont annyi, ahogy tapossák.


Ja, az összes szuzukink automata volt, és most is az...

2014. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1-1.5 milla körül nem lehet nagyobbat venni használtan sem, ennyibe kerül a swift is. A csomagtérrel nincs gond, a mostani kocsink egy régebbi típusú swift is megfelelő volt, ez akkor meg pláne az lesz. Köszi a válaszokat!
2014. okt. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!