Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tud beázni a csomagtartó...

Hol tud beázni a csomagtartó környékén egy 98as 1.3as 3ajtós swift?

Figyelt kérdés
megvettem az autót és feltűnt hogy a csomagtartóban lévő szivacsos anyag illetve az alatta lévő farostlemez ami a pótkeréken van tiszta víz de kiderült nagyobb volt a baj mert egészen a hátsó ülés alá befolyt a víz, akkor kiderült egy hiányzó patent miatt volt, amit pótoltam de most ismét megjelent a víz a baloldalon valahonnan a sarok környékén lehet de most kisebb mennyiség, valakinek valami ötlete? van valami olyan pont ahol ezek betudnak ázni?

2014. okt. 22. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csapott hátuljú akkor az ajtó gumitömítésénél..

Ha napfénytető van rajta akkor esetleg még ott.. Vagy tetőantenna.

Esetleg a hátsó szélvédőnél...

2014. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
általában a pótkerék alatt is szokott lenni egy gumi borítású kör alakú lyuk, hogy a víz ott menjen folyjon ki. lehet neked pont ott veri be a vizet.
2014. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ferdehátú az autó nem a pótkeréknél ott tök száraz és nem is a szélvédőnél esetleg a kédernél mert száraz ott is minden a bal sarok felül jön valahonnan
2014. okt. 22. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Befekszel a csomagtartóba és megkérsz valakit, hogy locsolja valaki az autót.
2014. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom,nekem akkor sem ázik be,ha nyitvahagyom a hátsó oldalablakokat..
2014. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
alaphelyzetben nekem se ázik be ha áll az autó csak akkor ha megek vele esőben szétszedtem a burkolatokat a csomagtatóban és nem a kéder felől vagy a lámpától folyik be mert ott csont száraz a sarokban a patent körűl vizes ahol az aljához rögzítve a középső műanyag,de igazából nem érte hogy tudná a patentnál benyomni a vizet...
2014. okt. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!