Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pécsen hol lehet hivatásos...

Pécsen hol lehet hivatásos jogositványt tenni, mik kellenek hozzá, menniybe kerül?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza el légyszi hogyan van ez az egész.
2010. jan. 24. 21:15
 1/3 anonim válasza:

Bármelyik autós iskolán keresztül tudsz szerezni jogosítványt. Jelentkezni kell náluk a következő aktuális tanfolyamra. Ugyanis kresz vizsgát tenned mielőtt bármilyen járműbe beraknának. Ahoz pedig ha jól emléxem 40 óra kreszt kell venned. Utána mehetsz vizsgára. Utána kell szerezned orvosi alkalmasságit. Házi dokidtól kapsz, de ez sem ingyenes. Érvényes kresz vizsgával és alkalmasságival mehetsz rutinra. Rutin 10 óra vezetésből áll. Persze lehet lusz órákat venni. Ezután vizsga. Ezután mehetsz csak ki a forgalomba. Ezek elött viszont elsősegély tanfolyamot megkell csinálnod. Célszerű kresz alatt megcsinálni. Vagy még az elött. Ha ezek megvannak, forgalmi vizsga elött, 20 órát le kell vezetned élesbe forgalomban. Majd mehetsz forgalmi vizsgát tenni.

Nekem olyan 80 ezer körül állt meg a B kategóriás jogsi ami igen olcsónak mondható. Viszont mindenhol elsőre átmentem, plusz iskolámon keresztül végeztem ami plusz kedvezményeket adott.

2010. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocs a helytelen írásokért és fogalmazásért, de már picit fáradt vagyok. :D
2010. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szövegértelmezésben is fáradt vagy mert a hivatásos jogsit kérdezték nem a B-t :) http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__132..
2010. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!