Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak 200. 000 szervós,...

Első autónak 200. 000 szervós, klímás milyen típust javasoltok?

Figyelt kérdés

Nyáron elmentem dolgozni ennyit sikerült össze szedni. 200 ezrem van. A szüleim fizetik az átíratást, egy kikötésük van csak, legyen rajta vonóhorog.

Sokkal nehezebb jó állapotú vonóhorgos kocsit találni.

A kérdésem az lenne hogy milyen autó éri meg? Nézegettem Opel Astra 1.6-os de azokba nincs klíma, és azt olvastam hogy nyáron meg kehet benne pusztulni. 2.0 motorokat felesleges benzinesbe, mert ott már a sebességgel arányosan a fogyasztás is nő. Én dieselesen tanultam, a családi autónk is diesel, illetve csak olyat vezettem. Nyilván a benzinestől sem zárkózom el.

Bármilyen segítő célú észrevételt, tapasztalatot, tanácsot meghallgatok.


2014. okt. 24. 08:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A klímáról mer leadtam, megértettem, hogy esélytelen, de bele gondolva régen se volt mégis túl élték.


Akkor a kérdést újra fogalmazva, milyen kocsit ajánlotok 200 ezerért? Nincs semmilyen kitételem vele.

Ha konkrét hirdetést mutattok, csak vonóhorgos legyen. Ladát, Citroent, Peugeot nem szeretnék.

2014. okt. 24. 11:29
 12/17 anonim ***** válasza:

Nincs. Ha napi használatban lesz, pláne utánfutózni is akarsz vele, akkor olyan van csak, amire az első évben rá fogod költeni a másik 200-at.


Egy kis olvasmány vásárlás előtt, arról hogy mit kapsz kétszázért:

[link]

2014. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A vectra kijön klimával ennyiért.

Igaz rohadni fog a sárvédőív meg az ajtók.

Motorjához minden van és örök élet, futómű cuccok is olcsók.

2.0 benzinest vegyél az birja a futózást, ha nem taposod elmegy 7literrel.

Mondanám még a citroen BX t, de ennyiért szopórollert kapsz amiben a hidraulikára rákell költeni még 200 -t.

Jó dizel tuti nem lesz 200 ból

2014. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egy kitűnő modell:


[link]

2014. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

200ért már örülj hogy egyáltalán megy az autó.

nekem nyáron sürgős szükségem volt egy 4 kerekű járműre, egyedül a szervó volt fontos, mivel városban lakom, és nőszemély vagyok, szóval a parkolásnál nem akartam biliárdozni :)

150ért sikerült megcsípnem egy velem egyidős (27éves) Nissan Sunnyt, olajat, gyertyákat, benzin és levegőszűrőt cseréltem mert azt muszáj, átírással együtt megállt 250ben, és azóta is szépen megy. műszaki van még rajta 1.5 évig, addig spórolok vmi komolyabbra.


kicsit gyűjts még szerintem.

2014. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Az jó, de most mire fel írod nekem, hogy örüljek hogy megy?

Én 200 ért akarom venni. Te 150-ért veted, és azt írod jó.

200 a kocsi ára, +az átíratást állják a szüleim, és az egyéb azonnali költségeket. Olajcsere, olajszűrő, gyertya, levegőszűrő.....stb

2014. okt. 25. 16:44
 17/17 anonim ***** válasza:

Mondom nézz egy rohadás mentes klimás A vectrát 2literes benzines blokkal.

200ból jobb vétel nincs ha megfelel neked az elsőkerékhajtás.

Lehet öreg az A de örök életű, a sárvédőíveknél szokot úgy elrohadni anyag se marad, azt nézd át volt e pár éve javítva, ha igen akkor birni fogja pár évig.

2014. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!