Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha felkapcsolom a fényszórókat...

Ha felkapcsolom a fényszórókat felére csökken a műszerfal világítása, ez mitől lehet? Mi okozza a hibát? És a helyzetjelző is néha be kapcsol amikor rá adom a gyújtást mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

#B Corsa #1.4 swing
2014. okt. 25. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Nehogy leírd a jármű típusát, mert akkor nem kell jósokhoz folyamodni annak, aki szeretne segíteni!

Azt se írd le, hogy pl. van-e utólag beszerelt DRL.

2014. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem hiba. Az én Fiatom is így csinálja és én azt a magyarázatot találtam rá, hogy ha nincs bekapcsolva a helyzetjelző vagy a tompított, akkor a rendszer azt feltételezi hogy nappal van ezért jobban megvilágítja a műszereket hogy lássad őket rendesen a napsütésben is. Ha meg felkapcsolsz valamit akkor sötétet vagy rossz látási viszonyokat feltételez, amikor is nem hasznps téged "elvakítani" a műszerfalvilágítással, a gyenge fényviszonyok miatt fél fényerővel is látni fogod a műszereket. Logikus, nem?
2014. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. oda van irva kulcsszavakhoz h b corsa 1.4 swing

kérdező: Ez nem lehet h eddig is így volt? Tudtommal ennek ez a lényege, hogyha este felkapcsolod a lámpát, a sötét miatt elég gyengébb műszerfal világítás is, h ne bántsa a szemed. Ha nem, akkor generátor, akkumulátor, feszszabályzó körül kellene megnézetni a dolgokat/megnézni.

2014. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

#3:


Tényleg. Azt a részt sose olvasom el...

:)


Az utólagos DRL akkor is érdekel.

2014. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt szeretném még kérdezni,hogy egy angol lagunám van(2000-es 1.8 16V) és nem rég beleraktam a cd rádiómat.Az a bajom,hogy nincs antenna kábelem amit rá tudnék dugni a rádióra.A gyorscsatlakozókat rádugtam,működik a cd rajta,csak nincs hang. A másik észrevételem,hogy a szélvédőn felül vékony csíkban,és a belső visszapillantó mögött vastagabb csíkban van valami benne a szélvédőben. Az lenne az antennám?? Vagy az csak az első szélvédőt olvassza le(gondolom én) Kérem aki tud segítsen! Köszönöm!
2014. nov. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!