Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bmw-t vegyek?

Milyen bmw-t vegyek?

Figyelt kérdés

Hello!

500 ezer forintom lenne egy autóra. Szívem régóta hozzánőtt a bmwékhez és kitartok amellett, hogy az első autóm is bmw legyen. Néztem az e36,e46-os verziókat leginkább. Véleményetek szerint honnan érdemes importálni, importálni érdemes-e(gondolom igen mert a magyar bmw-k szét vannak hajtva), 8(liter) alatt jó lenne ha elmenne városban. Elsősorban benzinesre gondoltam mert a dízelesekből régit venni szerintem para. 500 rongy a forgalmi engedéllyel (nem a műszakival) kellene és a biztosítás átíratást sem kell tartalmaznia. (jól meg azt írtam) Előre is köszönöm a segítségeteket!



2014. okt. 25. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Még F Astrát is rizikós ennyiből venni nem hogy BMW-t.

E46? Álmodban maximum...1.5-ért is nehéz találni Deutschlandban is.

8 liter alatt :)

Fél millám van de már BMW kell. Bírom ezt.

Most kimész veszel egy romos e36-ot, ne adj Isten e46-ot és eladod mert szar.

2014. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ismételni tudom az előttem szólót.. Jó neked egy suzuki is.
2014. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy bmw RC modell simán kijön ennyiből és még a fogyasztása is 8L alatt van. :)
2014. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretem amikor csak az okoskodás megy. Simán lehet venni e36-ot 500 alatt. Bírom amikor csak szövegeltek ahelyett hogy választ adnátok. :)
2014. okt. 25. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor vegyél ennyiért E36-ot, de az olyan is lesz...

rohadó toronnyal/küszöbbel/sárvédőívekkel/csomagtartóval/ajtóélekkel...

zörgő futóművel, fékek nélkül, lelakott belsővel meg füstölgő motorral, ilyet kapsz 500-ért, amire még 300-at rá is locsolhatsz a következő fél év során...


de igazad van, 500-ért kínálják és BMW embléma van rajta, tehát van 500-ért E36-os BMW...


E46-ból meg nem is láttam még 500-ért olyat, ami magyar papíros és nem törött...

2014. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha ennyire benne vagy a témában hallgatom javaslataidat. Swift? bele se kezdj papírrepülőt nem vennék. Akarok még élni és amennyi ügyes sofőr van az utcán simán előfordulhat h belém jönnek.
2014. okt. 25. 23:06
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

A 4hengeres csak béemvécske.

8liter városban? ennél még Tibi Atya is többet iszik Humbákfalván!

500ból normális E34-E30 sincs! Maximum egy korai extra nélküli 4hengeres E30 az első évjáratokból.


Ami jó kint is drága, ha nem hoztál még be kintről kocsit keress olyat aki igen, nem egyszerű és nem mindig éri meg.

Ha jót akarsz megéri behozni de az nem lesz 500ból papírokkal!(még e34-e30 se!)


Jó lesz neked egy homasitás bojrészer 1.2 1.4 gyufásdoboz is.

Az elmegy 8liter alatt és majd teszel rá jó hangos kipufogót meg nagy szárnyakat.....

2014. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Képet az öccázas patika béemvéről!
2014. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
8 literből városban legfeljebb egy Compact 318tds fog elmenni, más nem nagyon- az meg ötszázért...
2014. okt. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

"Véleményetek szerint honnan érdemes importálni, importálni érdemes-e(gondolom igen mert a magyar bmw-k szét vannak hajtva)" - és szerinted azok honnan jöttek? A hozzád hasonlóknak sózták el a kintről behozott, ott kukázott kocsikat, amit "friccék" már kidobtak a szemétbe.


500-ért milyen BMW-t... javaslom, hogy ennek nyissanak már egy új kategóriát itt a gyakorin. Mostanában szinte minden második kérdés ez.

2014. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!