Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Ezekről...

Milyen autót vegyek? Ezekről mi a véleményetek? Jó tanács egy tanácstalan lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy-két ötlet,de nem tudom milyen legyen,mert nem értek annyira az autókhoz.

Amik fontosak:automata váltó,csomagtartó ne legyen kicsi,ne legyen drága fenntartású,fogyasztása max 12 és ne legyen csúnya.

Küldök pár linket,de szívesen fogadok minden ötletet.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. okt. 25. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Elég furcsa elképzeléseid vannak az olcsó fenntarthatóságról. Vagy az én értékrendem szerint az olcsó nem ugyanaz, mint nálad.
2014. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,hogy ezek olcsó fenntartásúak,pláne nem az utolsó,de épp ezért írtam,hogy szívesen fogadok minden ötletet.
2014. okt. 25. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezekből a Peugeot 407 valamennyire nőnek is való autó és a legkevésbé csúnya. A többi feltételnek is megfelel.


Ezeken a BMWken látszik a kemény sors a mostoha múlt, a sok kilométer, az egyiken még a lámpák is teljesen homályosak. A ne legyen drága fenntartású feltételnek nem felelnek meg.


A Captiva majd 200 ezer kilométerrel minden csak nem újszerű, de legalább ebben valós kilométer lehet az a 173 ezer.


A Passatot is el kell felejteni. Az még nem lenne baj hogy második tulajtól de hogy a szervizkönyv hiányzik, abból biztosra veszem a nagyon sok kilométert, ami még visszatekrerve is sok lehet, hogy nem merték kiírni. Biztos, hogy csereérett benne néhány drágább alkatrész, talán pont azok amiket felsoroltak hogy cserélve voltak.

2014. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Opel zafira, meriva, Volvo xc60 , xc 90.....

Ezekkel tudni kell parkolni...

2014. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
neked hány embert kellett lecummantanod a jogsidért? megkéne tanulni vezetni és akkor jók lennének a kézi váltós autók is... am a linkelt kocsik egyike sem az olcsó fenntartásáról híres, de legalább mindegyik egy batári dög, amivel még a parkolás is nehézkes lesz.
2014. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legyen olcsó, egyen 2 litert (vagy inkább termeljen üzemanyagot), legyen környezetbarát, cuki-édi-ördög-angyal-menő, mindemellett 600+ lóerős és legyen annyira menő, hogy 100 méterenként autogrammot kérjenek tőle mert vezeti... :D :D :D . Egyértelműen egy Micra :P


Öreg német autó nem. Pláne nem, ha dízel és ránézésre seftes. Francia autó mindig rizikó... nagyon jó szemelvény ez azokra a típusokra, amik az adott kritériumok mellett kerülendők.

2014. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltél elég lelakott kocsik...

Árakat látom 2M körül nézegeted.

Igényeidnek ilyen mint amit mutatok megfelel:

-árfekvés

-nagy csomagtér

-12 alatt eljár

-olcsó fenttartás

-ótómata

-nem csúnya( világ egyik legszebb touringja)


[link]

2014. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi bajod a manuális váltóval, pedig saját véleményem szerint sokkal jobb mint az autómata. Egy automatát a 13 éves tesóm is elvezet akár egy gokartot(persze nem forgalmi helyzetbe hanem valahol a semmi közepén). Mind1-is keress egy olcsó kombit max 2000ccm körül, az se benzinbe se dízelbe nem fog annyira hűhasokat fogyasztani. benzinbe határeset.
2014. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!