Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megcsúsztam nekimentem egy...

Megcsúsztam nekimentem egy kis táblának egy körforgalomban?

Figyelt kérdés
Elmentem a helyszínről, megijedtem, lehet utólag valami következménye? Szinte senki sem látta.

2014. okt. 31. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha nem döntötted le a táblát akkor senki nem fog vele foglalkozni
2014. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát dönteni nem, de meghajlott
2014. okt. 31. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Én láttalak.


Szerintem mielőbb menj vissza és menj neki az ellenkező oldaláról, hogy az eredeti helyzetébe visszaálljon.

2014. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagy vicces.
2014. okt. 31. 23:35
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Másnap sunyiba nézd meg h van e térfigyelő kamera. Ha nem akkor sz*rd le. Még ha látta is valaki akkor minek jelentenék be? Ki foglalkozik ilyennel? Senkit nem érdekel. No para
2014. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azon agyaltam hogy, látják hogy ferde, tuti neki ment valaki, ha van térfigyelő megnézik és előszednek. De remélem nem foglalkoznak vele. Ennyit meg érne nekik?
2014. okt. 31. 23:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ki tudja. Am sincsennek nagyon olyan térfigyelők amik a rendszámot le tudják olvasni max település határában. Nézd meg ha van akkor jelentsd be az önkormányzatnál. Vagy várjál vele és aztmondod h nem volt időd vagy nem tudtad h hol kell ilyet bejelenteni...
2014. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem jelentem be az tuti, akkor már kb magamat adnám fel, ha várok vele és nem jönnek rá akkor van esélyem megúszni, ha bejelentem akkor tuti vizsgálódni fognak, HA meg felelősségre vonnak meg mondom hogy, nyári gumim van lehült a levegő, megcsúszótt, a körforgalom is hepe hupás, az aszfalt teljesen egyenletlen, kicsúsztam, féltem a következményektől, és elmentem.
2014. okt. 31. 23:52
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez belvárosban volt, körbe néztem nem láttam ott térfigyelőt, a közelben van egy motel, ott van azt tudom a parkolóra néz. De másikról nincs tudomásom.
2014. okt. 31. 23:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne törődj vele. Az egy tábla.fogyó ezkőz,ez van, belefér abba a kib***ottsok adóba
2014. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!