Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek róla? Többi...

Mi a véleményetek róla? Többi lent!

Figyelt kérdés

Jövőre leteszem/le szeretném tenni az AM kategóriás jogosítványt. És első motornak CPI sm 50 supermoto-t szeretnék leginkább. Sajnos alacsony növésű vagyok (155 körül). Nagyrészt közte és Keeway x-ray 50cm3-en gondolkozok,viszont a CPI jobban vonz. A 46kg-mal nem igazán tudnám elképzelni magam Keeway-el. Tetszik nagyon,de mégse ő az első.

CPI-ről mi a véleményetek ? Sokan szidják mert ,kínai' és hogy nagyon rossz,de sokak szerint nagyon jó kis motor. Nekem első látásra szerelem lett egy CPI.


Csak hogy tudjátok kiről és miről van szó :D

(Én nem olyan fajta vagyok,akit a szülők mindent a feneke alá dobnak.Nem.Nekem megtanították,hogy mindent magamnak vegyek meg,hisz azt fogom a leges legjobban megbecsülni.Lassan több,mint 6 éve magamnak veszek mindent. 15 éves vagyok és lány és mindig is különcnek éreztem magam..Sose éreztem magam olyan lánynak aki tipikus ilyen plázalány..Mindig is fiúkkal barátkoztam,szereltem,építettem,barkácsoltam és rájöttem,hogy én motorozni szeretnék,és ez nem holmi fellángolás,komolyan gondolom! )



2014. nov. 1. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A CPI szar kínai, akár csak a Keeway.

Mindkettőt újonnan vagy sehogy. Inkább sehogy.

Az a hamis, igen rohadtul hamisított AM6 blokk aki mást mond hazudik vagy nem ért hozzá, nagyon rossz.

Persze az új egy ideig bírja, de ha cserélni kell valamit...

Legalább gyakorlod a szopást.

Más a méretezés az alkatrészeknek pár mm-el.

El sem vállalják sok szervizben.

2014. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hmmm,értem :)
2014. nov. 1. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő mindenhová be és kimásólja ugyan azt a válaszat. A véleményére nem kell alapozni. Ha rossz lenne a motor közútra nem forgalmaznák, egyébként nagyon sokan használják nagy megelégedettséggel Pl tesztelte a totalcar a Keeway F-act 50. baromi jó véleménnyel vannak róla itt egy link is

[link]

2015. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!