Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről mit gondtoltok? (Első autó)

Erről mit gondtoltok? (Első autó)

Figyelt kérdés

Nem feltétlen ezt akarom megvenni, csak ezt is megnéztem. Sopronban élek, úgyhogy aránylag közel van (jobb mint ha Debrecenben laknék), meg gyakran vagy Ausztriában-Németországban.

Tanácsot szeretnék kérni, azzal kapcsolatban hogy mit gondoltok, mire kell figyelnem amikor használt autót vásárlok, illetve hogy erről konkrétan mit tudtok elmondani.

Ezen például ha megveszem, mit kell szerelni? Meddig fog kb elmenni?

Szóval ilyen általános dolgok, az érdekel főleg, mint már mondtam hogy milyen dolgokra kell odafigyeljek. (Bár elsőnek inkább egy Corsát választok majd)


És a link: [link]


2014. nov. 4. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Most béemvé kell (mert az a divat), vagy Corsa? :)

Mind a kettőn meg lehet tanulni vezetni (ha megy a kicsin, lehet nagyobbra váltani). Mire kell az autó? Dolgozol már?

Ha dolgozol, nyugodtan vegyél bmw-t.

2014. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tipikus török nepperes roncs, amit a magyaroknak tartanak meg.

A könyöklő kiszakadva 94000-nél?

Legalább 300.000 van benne.

Ja és BMW-t ne 2000 euróért vegyél.

2014. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért a BMW-t linkeltem be, mert relatíve olcsón megkapható ez a darab. Keresgélés közben találtam rá, és hát ugye azért kérdeztem rá erre, mert hát menőő meg svegjoló.

Állandó jövedelmem nincs, de a gyakran kertészkedek, ami felénk (kertváros) elég jól fizet (bár most ugye jön a tél). Gimnáziumba járok még, de szeretek felkészülni a dolgokra, és az imént nagyon rámjött a nézzünkelsőautótmagunknak dolog. :D

2014. nov. 4. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja azt kihagytam hogy ezt valószínűleg a bezúzástól mentette meg Abdullah hogy eladja egy magyar neppernek.

Itt dől meg az hogy olcsón lehet venni jó BMW-t németeknél.

Ott is megkérik az árát még mindig.

Mit kell javítani? Semmit. Ugyanis az első utad a bontóba vezetne...

Meg háromtizenhat?

Reggel direkt számoltam és 16 darab 16i-t láttam.

2014. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha Corsát veszel akkor figyelj oda a rohadásokra főleg a küszöb és kerékívjáratoknál.

Én BMW-t nem vennék. 1.9-es benzin 105LE... De nem ez a fő indok ez csak egy kis apróság. Egy ismerősömnek volt ilyen, 11 literes átlagfogyasztás normális kíméletes autózással!(bár nem tudom neked mennyire szempont a fogyasztása) Állítólag elég sok gond van velük. Állítólag...

2014. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!