Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Másoknak miért nem egyértelmű,...

Másoknak miért nem egyértelmű, hogy egyirányú utca végén balra húzódjon, aki balra akar kanyarodni?

Figyelt kérdés

Én meg mennék jobbra, csak nem férek el, és sokat kell várnom, mert nagy forgalmú útra kanyarodunk, és nehéz a kijutás.

Az út bal oldala meg üres...



2014. júl. 4. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szónoki kérdés. Egyirányú, kétsávos útról mentem már el bal sávból balra úgy, hogy a jobb sávból is ugyanoda jött a pofa, s leordította a fejem, hogy jobb kéz.


Mit kezdjünk ezzel a kérdéssel? Indexelni (előre!) nem kell, sőt egyáltalán nem. Zebránál a gyalognak megállni, csak a tahó szuzukisok állnak meg. Az a menő, azt kell védeni aki gyorsan és agresszíven vezet. Bringás betöri a kocsim ablakát, mert velem szemben jön itt, ahol egyáltalán nem lehetne, s én vagyok a gengszter...

Ez van.

2014. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most, hogy írod, mi is jártunk már így, és ránk dudált a marha. Pedig az index is kint volt. Nem tudom, mit gondolt, minek állunk az út bal oldalán...


Jogos, amit írtál!

2014. júl. 4. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szoktam szépen udvariasan viszaordítani hogy "és a jogsid hol vetted" vagy "az index nem dísznek van" és egyebeket.

Aztàn erre jönnek azok a vàlaszok amiken aztàn egy életen àt kehet röhögni :D

(Na meg a megnyugtató tudat hogy van élet az agyhalàl utàn is:))

2014. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, költői kérdés. Pedig emlékszem, hogy az oktatóm annak idején hányszor kihangsúlyozta ezt.

Voltak nekem is vicces vagy idegtépő helyzeteim egyaránt :)

2014. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!