Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ereszt le folyton a...

Miért ereszt le folyton a téligumi?

Figyelt kérdés
Nem lehet lyukas, nem hantottam rá semmire se. A helyzet az, hogy felfújom a gumit 2-30ra és egy hét alatt leereszt 1-7 és 2 közé. Ha lyukas lenne akkor az egész leeresztene szerintem. Szelepet néztem de nem enged. Szelep körül még nem néztem. Barum gumik 2 szezont voltak használva.
2014. nov. 7. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:

ezen valszeg van egy pici luk,

-a gumis vízbe,hordóba nyomja az ilyen kereket,és máris látható,hogy hol bugyog ki a levegő,

2014. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tuti hogy lyukas.Valahol van rajta egy kicsi lyuk.Esetlek lehet benne csavar,szög,stb ami mellett ereszthet.Még az is szokott lenni hogy elenged a szélén ragasztásnál.
2014. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ó, Nagyapámék a Balatonról mentek haza az Alföld közepére egy szöggel a gumiban még nagyon régen, és csak másnap, a félig lapos gumit észrevéve találták meg. Nem csak számodra látható dolog tudja felsérteni az abroncsot, és nem csak a gumi felrobbanásával járó defektek léteznek, mint a filmekben... Neked is van egy pici luk valahol, amit érdemes lenne minél hamarabb kijavíttatni, mert egyszer csak majd pont úgy érkezik a gumi egy akadályra, hogy durrdefekted lesz.
2014. nov. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
Lemez felni? Mert hogyha a gumi felfekvési pereme rozsdás, ott ereszthet defekt nélkül is. Le kéne kapatni gumissal és megnézni.
2014. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szelep is lehet rossz
2014. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy szeg van benne.
2014. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szelep, és nem a szeleptűre gondolok, hanem a szeleptestre. Lehet hogy gumicserénél megsérült, főleg öreg, sosem cserélt szelepeknél szokott előfordulni hogy gumicsere után eresztenek.
2014. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy rozsdás a felni pereme
2014. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!