Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire komoly hibát jelenthe...

JaniB kérdése:

Mennyire komoly hibát jelenthet a folyton pislogó kis piros ledd egy 99-évjáratú Disel Renault Megane műszerfal közepén? (gondolom ez a szervízlámpa lehet)

Figyelt kérdés

Nemrég rádugtam egy OBD2 hibakódolvasót kikapcsolat állapotban az autóra. Láttam, hogy kis piros lámpa elkezdett pislogni a műszerfalon.

Az autóra még a gyujtást sem tettem rá. Kihúztzam az olvasót de a lámpa továbra is pislog. Ennek nem csak akor kéne pislogni ha az autót beindítom vagy legalább a gyújtást ráteszem?



2014. nov. 8. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

az lehet immo, avagy maszek riasztü

szervíz lámpa sosem piros kis különálló LED, hanem sárga a műszerfalon

2014. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 40 percben nem változott nem változott semmi a a piros lededdel kapcsolatban, nem kell megkérdezni újra.


Ha megkérdezed harmadszor, akkor is törölni fogják, hidd el.

2014. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

AMúgy meg ha nagyon fgyelsz, a videóban 1:32nél látszik egy pillanatra a gépkönyvben a 8-as számmal jelzett jelzőfény jelentése: az immobiliser visszajelzője.

https://www.youtube.com/watch?v=TyrVu_nqCjs

2014. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. nov. 9. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!