Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autók közül milyet ajánlaná...

Új autók közül milyet ajánlanátok egy fiatal titánnak 10m-ig?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen, használt autó is szóba jöhet ha jó vétel.

Mercedes 2009-es c220-ból ülnék át egy sportosabb kocsiba úgyhogy méltán vannak elvárásaim a minőség után.


Ami eddig szóba jött:

Opel astra opc 2.0l 280 le - 8,4 m

Ford Focus st 2.0l 250 le - 8,6 m


Ennyi erővel mondjuk vehetnék egy 1-2 éves v8-as 5.0 cc ford mustangot is +420 lóerővel, de az a helyzet, hogy a mindennapokra is kelleni fog majd, arra pedig nem éppen alkalmas. Úgyhogy kíváncsian várom, hogy mit ajánlotok és ha lehet indokoljátok is meg, hogy miért pont azt érdemes.


2014. nov. 9. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

10 méterig? 4-5 méteres már nem is jó, mit akarsz, buszt?

:D

2014. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1# Köszöntlek kérdésemnél te kis humor herold. Sajna te sem vagy egy Hofi reinkarnáció, de se baj mert egyszer muszáj megpróbálni ebben az életben.
2014. nov. 9. 16:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Harkonnen

A 10m a távolság míg összetöri magát az ifjú titanic!

2014. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Abszolút nyerő gép...:)

LINK: [link]

Indoklás, a cikk.

2014. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3# Nyáron jó időben egy daytona 675-öst vezetek, úgyhogy konyítok valamennyit a sebességhez. Amúgy sem a te bajod ha összetöröm. :)

Trollok kedvéért:

10 m-ig = tízmillió forintig.

2014. nov. 9. 17:15
 6/18 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem a számok és kinézet magukért beszélnek, plusz nem kapod a megjegyzéseket, undorodó nézéseket, amiért fiatalon merci v hasonló autóba ülsz, "csak egy opelbe", viszont a 320 paci tud meglepetést okozni bármilyen nagyképü majomnak az úton. Valamint az általad írt ár negyede megmarad, ami azért nem utolsó szempont

2014. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Fiatal titán? Mennyire fiatal? És honnan lesz neked "fiatalként" 10 milliód?
2014. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm válaszod. Hát igen egy audi rs4-es már más kategória. Minőségben + lóerőben is felülmúlja a többit, ezzel szemben az ára az ami húzós (20m). Ez az a kategória amikor már porsche 911, mercedes c63, bmw m3-4 és társai is szóba jöhetnek, bár igaz ez praktikusabb mint a többi. Gondolkoztam is rajta, csak hát leginkább Budapesten használnám és a szívem szakadna meg ha egy ilyennel végig kéne mennem vele oda-vissza naponta többször.


#6 Köszönöm a válaszod, mint ne mondjak igencsak megleptél vele. Jó pár szuper kocsit, próbáltam már életem során de meg kell, hogy mondjam egyszer sem láttam még ilyet. :D

Ezt bepótolva mindenféleképpen megnézek majd egyet, mert ahogy nézem nem egy rossz vétel. Egyedül az a 32.000 km ami csalóka.


#7 Közelebb vagyok a harminchoz mint a húszhoz, ha már így érdeklődsz. És, hogy honnan a pénz? Hát kedves barátom mivel neked ilyen sok közöd van hozzám, így elárulhatom, hogy saját vállalkozásból jön ez az anyagi jólét. Sőt mivel idehaza működik a cégem így különféle állami ill. európai támogatásokban is részesül tehát van miből meríteni.

2014. nov. 9. 17:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdező gratulálok neked, hogy ekkora bunkó vagy. Biztos van mire. Azért kérdeztem meg mitől van ennyi pénzed egy autóra mert "fiatal titánnak" írtad magadat. De látva, hogy mégse vagy már annyira fiatal megértem. Azt viszont nem értem, hogy miért van ekkora arcod? Kérdésedre válaszolva: én nem vennék Opelt. Találsz jobb autót is ennyi pénzért. A Ford jobb döntés lenne. De mit szeretnél igazán? Erőt, kinézetet esetleg mindkettőt?
2014. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9# Bocs ha úgy érzed, hogy beléd gázoltam. Pedig normálisan válaszoltam minden kérdésedre és semmilyen sértőt nem mondtam amivel okkal válthattam volna ki ellenszenvet. De ha mégis így történt akkor még egyszer bocs emiatt.


Én személy szerint az opelról semmilyen rosszat nem hallottam, sőt legfeljebb 1-2ben ültem valaha. Úgy beleolvadt a többi kocsi közé, hogy eddig fel sem tűnt. De kíváncsi lennék, hogy te miért nem vennél pl.?


Amit szeretnék az minimum 2.0 literes motor és 2 évesnél nem öregebb autó. Szóval igen, sportosabbat keresek mint mondjuk egy 2.2l hátsókerekes lomha dízel. Bár mondjuk még egy dízel se lenne rossz mint pl. egy 2.0l audi tt quattro, de valahogy külsőre nem az igazi, tehát megjelenés szempontjából is vágyok egy bizonyos szépségre. Igaz, hogy amolyan hétvégi autónak szánom, de attól még a kevesebb fogyasztás is előny lehet, mert ha mindegy lenne már rég vettem volna egy mazda rx8-ast. :D

Úgy egyébként meg bármilyen ötletet meghallgatok ha beleesik az elképzelésembe. (<2.0l <2012, >10m)

2014. nov. 9. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!