Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Scenic vagy Volkswagen...

Renault Scenic vagy Volkswagen Golf 4?

Figyelt kérdés

Scenic 2004es, Golf 4 pedig 2000es kiadás.


Tudom, hogy ez a két autó messze menőleg nem egy kategória, viszont a két autó, amelyiket néztem egy árban vannak. Mindkét autó 900.000 forint.


Melyik autót éri meg megvenni ennyiért? Gondolom a Scenicnek lehet valami baja. Vagy csak simán ennyivel minőségibb a VW?



2014. nov. 10. 20:58
 1/6 anonim válasza:
Francia autóból szerintem csak Citroen.
2014. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

melyik milyen évjárat?

milyen motor?

2014. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Leírtam.

Renault 2004, 1.9 TDI - Golf 4 200, 1.6 benzin

2014. nov. 10. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
A Renault II-es szériájáról eddig csak rosszat hallottam, pedig nekem is van itthon kettő.
2014. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az állapot számít, azt pedig csak akkor lehet rendesen felmérni, ha szakemberrel megnézitek az autókat, őst az sem mellékes, hogy az autó múltja mennyire követhető nyomon (tulajdonos, szervizkönyv, számlák, stb.)

Márkától függetlenül sokat számít az, hogy az autók megkapták-e időben a szükséges olajcseréket, kopó alkatrészeket cserélték-e, az se teljesen mindegy, hogy autópályán, vagy főleg városban közlekedtek vele, és milyen stílusban használta a vezető.

A francia autókat főleg azok szidják, akinek még nem volt, de hallották, hogy az mennyire szar... ismerőseim közül néhánynak van Renaultja, ők meg vannak elégedve vele, kivéve egy Thalia tulajdonost.

A Thaliakat a románok, törökök rakják össze, a Scenic francia gyárakban készül, japán közreműködéssel (Nissan).

A VW-nek nagyobb a presztízse, mint a Renaultnak, ez megmutatkozik abban is, hogy jól tartják az árukat az idősebb Wolkswagenek.

A Scenic és a Golf ezzel együtt nehezen összehasonlítható, teljesen más kategóriában szerepelnek, a Scenic vetélytársa az egyterűeknél a VW Sharan lehet.

2014. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gol f IV-el az a legnagyobb baj, hogy sok volt a cégautó. Az 1.6 benzin nem igazán takarékos, dieselhez képest meg pláne nem, és az erő sem elhanyagolható
2014. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!