Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell kitölteni a...

Hogyan kell kitölteni a betétlapot mit kell tenni ha nem én vezettem az autómat hanem kölcsönadtam és összetörte a másik illető? Az én nevemen van a biztosítás nem tudom mit kell ilyenkor tenni és a hibapontot ki kapja?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A cimbi a kölcsön autóval megtört valakit és ott hagyta sárga-kék nélkül? Mert az eléggé gáz!

Mindig annak kell kitöltenie a bejelentőt, aki vezetett. Az ő adatai kerülnek rá a papírra de a te biztosítód fog fizetni. Nincs "hibapont", mire gondoltál? A bonus-malus besorolásban te fogsz lejjebb kerülni, kivéve ha a cimborád "ellopta" az autót és úgy okozott kárt!

2014. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A bonus-malus rendszer személyhez kötöttsége


A bonus-malus rendszerrel járó előnyök és hátrányok a szerződő üzembentartó személyéhez fűződnek, függetlenül attól, hogy a biztosított gépjárművét ki vezette"


[link] bonus-malus rendszer szem%C3%A9lyhez k%C3%B6t%C3%B6tts%C3%A9ge

2014. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap éjjel egymásba tolattak de az ismerősöm elismerte a kárt mivel a másik személy már előbb kiindult! Betétlapot nem írtak megpróbáltak megegyezni nem sikerült így holnap visszamenőleg írnák meg a papirt! Én nem tartózkodom otthon így nem tudok semmit tenni most!
2014. nov. 13. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked nem is kell, ők intézik, te szívsz!
2014. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!