Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kik szoktak jobban versengeni...

Kik szoktak jobban versengeni a másikkal? A TDI-sek (német autósok) vagy a benzin civic, calibra és társai?

Figyelt kérdés

Tehát melyik fél erőlteti jobban ezt az egész vita dolgot?

Nem egyéni példákra vagyok kíváncsi nyilván mindkettőben van ilyen is olyan is hanem a nagy átlagra.


2014. nov. 13. 21:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

19-es

10 autóból 4-5 TDI (Audi, VW, Skoda, esetleg Seat, a többi márkát nem is számolom). A másik 4 átlagos benzines autó. A maradék egy lehet valami különleges, de valószinüleg az sem Civic lesz. Igy nézve a TDI-kel nincs is értelme összevetni.

2014. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

# 20/21


mer a 90 lovas egykielnc komoly gép? Ja, abba nagy nyomaték lakozik....

2014. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Lehet nem egy erőgép azomban sokkal inkább tuningolható mint egy turbó nélküli 2000-res benzines.

Az 1,9-et annál jobban meg lehet tuningolni kevesebb pénzből és valószínűleg tartósabb is mint egy ilyen 9000-ren pörgő tuningolt szívó benzin.

2014. nov. 15. 21:41
 24/29 anonim ***** válasza:
szerintem meg a sajátod legyen, meg a tuning a saját kezed munkája. ez lenne a lényeg. a versengés meg egyfajta teszt, hogy volt e hatása a munkádnak, a másik márka szidása meg dedó. ha mondjuk(csak egy tipikus pl)egy honda kedvelő szidja a wv-t ,az olyan mintha azt mondaná hogy szar honda, de a tdi szarabb vagy fordítva. nekem bejött a lada, és nem érdekel hogy mennyit eszik. énválasztottam én dolgoztam érte, és szemem fénye.
2014. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Itt Óvár környékén van pár Calibra, legalábbis

4 biztos, abból egy nagyon sufnis, egy tipikus boy-racer vasalódeszkás de azon látszik, hogy szépen van tartva, meg nem egy szétrohadt gép, van egy full gyári, meg egy szép csak felni-sötétítés meg egyéb apróságokkal szerelt. Aztán ha jól emlékszem van még 2-3 darab, de azokat nagyon nagyon ritkán látni.

2014. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Bocs 65%-os nem akartam leszólni a ladádat, sőt én pl imádom őket és valóban az a fontos hogy az ember saját munkája legyen amibe szíve-lelke benne van.

Én spricc-nek szóltam aki igazából minden kérdéshez kötekedni jár és ha alkalma van beszól egy TDI-snek..

Pedig akármennyire is jók a nagy benzinesek meg turbóval stb néha azért egy kis 1,9 is tud igencsak kellemetlen meglepetéseket okozni ha normálisan meg van csinálva:D

2014. nov. 16. 20:42
 27/29 anonim ***** válasza:
nincs harag,mikor megvettem már megszerettem, pedig nagyon ramaty volt. csak 3henger járt, matt volt, restaurálás volt a célom de ráhagytam. most elég patika, csak a belseje más, meg a lökösök nincsenek rajta, külseje ennyi nagyvonalakban. a szíve meg sose lesz kész, mindig fejlesztem, kicsit piszkáltam eddig, ez még az olcsóbbik tuningos,kikönnyíthettem meg ilyenek, de nem fogom sajnálni rá. első szerelmem <3 meg sok baromság köt hozzá,(összehányták a haverok, unokahúgom megrágta a kormánytXD akárhányszor ránézek a kormányra,meglátom a foga nyomait és a kis szaros jut eszembe, az üléseket a barátaim adták, cserébe amiért behánytak, fekete a kapaszkodó az anyósülésnél az olajtól,snoopi matrica az ajtón,szintén uncsihúgomtól,fater kiégette a húzatot cigivek)meg ilyenek, sok sok fszság,ha beleülök, megváltoztat.értitek szerintem
2014. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Én totálisan értem miről beszélsz, nekem soha nem is lenne szívem eladni egy ilyen autót, míg élek megtartanám és pofozgatnám mindig.
2014. nov. 16. 22:13
 29/29 anonim ***** válasza:
inkább hagynám hogy szétfossák a galambok, meg elvigye a rozsda a ház mögött minthogy eladjam.
2014. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!