Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2005-ös e 270cdi autó...

Luminorpanerai kérdése:

Egy 2005-ös e 270cdi autó autómatája rendetlenkedik. Irányt kiválasztva gyönyörűen indul meg se előre se hátra nem "csattan" viszont kis fordulaton haladva borzasztóan nagyot üt váltásnál,?

Figyelt kérdés
magas fordulaton szépen vált egy gázon tartva rángat. Mi lehet a baj?
2014. nov. 15. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Váltóolajszint ellenőrzése volt már?
2014. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajajj, ez nem jó előjel, az olajat mindenképpen nézd meg, de sajnos elég valószinű, hogy tönkrement a váltód.
2014. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bő 4 hónapig teljesen áramtalanítva volt elképzelhető, hogy rákell tanítani a váltót? A vízhűtő is ebben az időben kivolt véve ekkor elfolyhatott némi váltó olaj, után öntöttem 2 litert, de hétfőn jön meg a mesterpálca akkor fogom tudni a mennyiséget ellenőrizni. Váltóvezérlő cserélve lett egy éve mikor 1-2-ből nem váltott fel. Az említett 4 hónapos leállás előtt minden rendben volt.
2014. nov. 15. 18:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha a nyomatékváltó lenne rossz elvben ütne irányváltásnál de ezzel minden oké.Ez a sokadik automata Mercim és tudom milyen amikor kukás lesz egy váltó,az teljesen máshogy viselkedik.Viszont ilyennel még nem találkoztam....
2014. nov. 15. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!