Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50-es motort vegyek?

Milyen 50-es motort vegyek?

Figyelt kérdés
Márciusban csinálnám meg kismotorra a jogsit és ballagásra szeretnék egy motort venni de nem tudom milyet vegyek. A supermoto és az enduro játszik ezek tetszenek. Néha használnám enyhébb terepen is de zömében úton mennék vele. Elég lesz enyhébb terepre a supermoto? Mellesleg a derbi senda drd és az aprilia sx/rx 50 játszik, de ha tudtok jobbat akkor légyszives írjàtok (eddig egy simsonom volt azon tanultam meg váltani).

2014. nov. 15. 21:21
 1/6 vacla válasza:
Üdv nagyon körültekintő legyél vásárláskor mert leharcolt és ki glancolt motort ne vegyél, meg kell nézni a ki választott típus alkatrész árait mert nem mindegy. Tudnod kell ha használtat veszel lesz mindig gond vele ,ha csináltatod és hozzá értő szerelő csinálja akkor jó lesz,és nem olcsó ha kókler akkor valamivel olcsóbb ,de kis idő múlva megint zsebbe nyúlós lesz a mutatvány gondold át mit veszel.
2014. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Yamaha DT 50 sm jó lesz szerinted? Alkatrészháttér szerintem messze a legjobb ezek közül de itt (a dt-k között) még több a leharcolt :(
2014. nov. 16. 16:32
 3/6 anonim válasza:
Szerintem maradj ezeknél a motoroknál. Szerintem ezek a legjobbak ezekhez viszonylag könnyű alkatrészt is találni. De ha ilyet szeretnél számolj azzal, hogy kb. 170-180 cm-nek kell, hogy legyél. (Különben nem ér le a lábad.)
2014. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Yamaha Dt is jó motor, vagy van még Beta rr is, bár az utóbbihoz nincs annyi alkatrész.
2014. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Suzuki rmx 50-en ültem már arról kényelmesen leért a lábam
2014. nov. 16. 16:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Néztem én is a beta-t meg a sherco-t id de motort se találtam Mo-n nem hogy alkatrészt
2014. nov. 16. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!