Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyorsasági motort...

Milyen gyorsasági motort vegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Motor vásárlás előtt állok. Úgy mond kezdő motoros vagyok. Ez lenne az első komolyabb gépem. Előtte simsonnal, etz 250-sel motoroztam. Nézegettem a motorokat. Először naked stílust néztem, abból is a suzuki gsf 400-600 asat. De egyre jobban megtetszettek a gyorsasági motorok. Nincs rá túl sok pénzem. Csupán 500 000 Ft. 2000 évjárat utáni motorokat keresek. Két típus tetszett meg. Hyosung gt650r és a kawasaki zx6r. Lényegében arról lenne szó, hogy melyik motor típust érdemesebb megvenni hyosung gt650r vagy a kawasaki zx6r? Kérlek válaszaitokban véleményt is írjatok. Előre is köszönöm válaszotokat.

#Kawasaki #sportmotor #Hyosung #Supersport #gt650r #hyosung gt650r #kawasaki zx6r
2014. okt. 16. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

zx6r jó döntés, de én 2000-2001est néznék, esetleg hogyha van jó ajánlat a 99ig gyártott is jó.

Hyosungot és Suzukit kerülném messziről.

zx7r -t is kis szerencsével kapsz ennyiért, abból összes évjárat jó, de a 96-97esen átcserélném a hűtés csövét 98tól lévőre, a hűtő azonos, le kell dugózni.

cbr600f-akármi(f2,f3,f4,fs) is jó döntés, csak hondához drága minden, nincs leszedhető hengersora, és kevésbé sportos.

Nekem zx7r van és meg se merem mondani hány km van már benne, nagyon tartós gépek és atom stabil futómű.

Haver nemrég adta el a zx6r -t és az sokkal kényelmesebb, utcára értelmesebb döntés.

2014. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ennyi idősen / ennyi pénzért már csak kevésbé rosszat tudsz venni. Ráadásul a gyorsasági motorok ebben a korban már - nagy valószínűséggel - ki vannak hajtva... tökmindegy. Ezek közül a Kawa a jobb választás.
2014. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ducati 620? Nekem az volt az első motorom, most egy 848-ast hajtok.
2014. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kérdésem az elsőhöz: mi a baj a hyosunggal? Nem indokoltad a válaszodat. Érdekelne, mert én is épp ezzel a motorral szemezgetek
2015. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Hyosung nagyon jó motor, Koreai gyártmány de tényleg jó.
2015. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!