Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125 köbcentis motort...

Milyen 125 köbcentis motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig Simsont szerettem volna, de mivel szerintem ez a hülyeségem nem múlik el (18 vagyok, és 12 éves korom óta szeretnék motort), úgy döntöttem, inkább megcsinálom a B-s jogsi mellé a 125-ösre, és inkább rögtön olyat veszek, így később nem lesz rá gond, mert úgyis nagyobbat szerettem volna idővel az 50-esnél.

Olvasok mindenfélét, aki tudja, azt is leírhatná, hogy működik ez a "csak hozzádobsz a B-shez 'párezret', és megvan a 125-ös". Mert nem tudom.

A klasszikus (és kicsit régies) motorok tetszenek, naked, túra, vagy nem tudom, hogy mondják. Az enduro, verseny, meg ilyenek nemigen.

Ha vannak jól bevált kedvenceitek, esetleg eladó kedves motorjaitok, szívesen hallanám!

Köszönöm szépen!



2014. nov. 18. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Yamaha Dragstar 125

[link]


Ami a jogsit illeti: Ha a B már megvan, beiratkozol A1-re, ahol csak pár óra elméletet kell tanulnod, majd rendes elméleti vizsgát teszel. Ezután szintén pár órányi gyakorlat után gyakorlati vizsgát. Az egész kerül kb. 35000 forintba (legalábbis mikor én csináltam, kb. 2-3 éve,még így volt).

2014. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Ami a motort illeti: szerelmes lettem, nem is értem, hogy eddig erre miért nem találtam rá. Szerelmes lettem, és miközben néztem, és olvastam, igyekeztem nem hondolni arra, vajon mennyibe kerülhet.

De most megnéztem....

2014. nov. 18. 18:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy pár kategóriával lejjebb gondoltam sajnos.
2014. nov. 18. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

simson 5 seb. big bore 130ccm de a 110-es is elég jól megy.


(youtubeon nézelődj)

2014. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nézd meg az aprilia red rose 125-t is :)
2014. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha simsonokat néztél. Akkor én egy mz etz 125-öt ajánlok. Majdnem ugyanaz mint a simson. Csak újabb, nagyobb, meg 3-4-szer erősebb. 120 körül kapsz szépet. Nekem is van egy ilyen etz-m nagyon elégedett vagyok vele.
2014. nov. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!