Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok 750....

Milyen autót ajánlanátok 750. 000 Ft környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Külföldön fogok dolgozni decembertől és egy autóra lenne szükségem. Nem gondolkodom nagy autóban, mivel csak munkába járáshoz kellene, illetve kb. 3 havonta egyszer hazajárnék vele. Egy kis 3 ajtós is bőven elég lenne 1.2 , illetve 1.4 -es motorral.

Amilyen autókat nézegettem így neten:

- Opel Corsa C

- Honda Civic

- Ford Fiesta / Focus

- Skoda Fabia

- Vw Golf IV

Ha esetleg nagyon rossz felé kacsingatok, akkor további márkát / típust is szívesen várok ajánlat képpen.


Válaszotokat előre is köszönöm.


2014. nov. 15. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Dízelben gondolkozz, tartósabb a hosszú távokon, fogyasztás sem rossz.

Évjáratot is írhattál volna, hogy kb mikori autó kell :)

2014. nov. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Civic,Ford.
2014. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rosszak a tippjeid, de a rendszeres hosszú utakhoz én is valami nagyobb motorral megáldott modellt ajánlok. Illetve azzal még számolj, hogy a legtöbb országban ha letelepedsz, akkor előbb utóbb át kell íratni az autó papírjait ottanira és ez jellemzően nem olcsó, úgyhogy lehet érdemesebb lenne kint venni! Amúgy a Civic nem rossz döntés, esetleg Nissan Almera?
2014. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az évjáratot tényleg kifelejtettem bocsi. 1999-2002 körüli autókat néztem, mert úgy vagyok vele, hogy ennyi pénzből újabbakat nézni nem érdemes.

A külföldön vásárlásra már gondoltam én is, mivel ott fogok élni és hallottam már erről igen :)

2014. nov. 16. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!