Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 4 ütemű 50 köbcentis...

Melyik 4 ütemű 50 köbcentis nagytestű robogót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy mocit és lehetőleg 4ütemű robogót. mivel kis híján 190cm magas vagyok ezért nagytestű kell.szóval a kérdés: melyiket ajánljátok ? köszönöm!
2013. szept. 21. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá? Újat vagy használtat szeretnél?
2013. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
használtan inkább. 100-150e. forint
2013. szept. 21. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Motowell Magnet 4t, Aprilia Scarabeo 4t, Kymco Agility 4t, Rieju Toreo 4t. Én ezeket ajánlom 4 ütemű robogók között, ennyi pénzért.


Ezekből messze az Aprilia Scarabeo a legjobb. Arról tudok saját véleményt is mondani, igaz, nekem 2 ütemű verzióm van. Én a 176 centimmel és a 120 kilómmal kényelmesen elférek, ezzel a súllyal is kényelmesen visz 60-al. Fogyasztása 3l-nél még sose volt több, a 4t ennél értelemszerűen kevesebbet eszik. Igaz, az lehet hogy csak 55-öt megy utazóban.

A nagy, 16"-os kerekei miatt a magyar utakra pazar, össze se hasonlítható kis kerekű társaival. Sokkal nagyobb a komfortérzet. Nem egy szép robogó, de ennek köszönhetően könnyebb kifogni jó állapotút, ugyanis a fiatal "tyúning" betyárok nagy ívben elkerülik. És ezért az ára is meglepően jó.

Ezt tipikusan mindennapi használatra tervezték, és a komforton volt a hangsúly, nem a sportosságon.

2013. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kymco Agility City, Kymco Super 8
2013. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem 50 köbcentiben értelmetlen dolog 4T-t venni, jobban jársz egy komolyabb 2T-s robogóval. Saját tapasztalatok alapján egy Aprilia SR 50 Factory kiváló választás, sportos megjelenés és teljesítmény!
2013. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!