Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a mercedes...

Mi a véleményetek a mercedes E200 as autóról (W210)?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Rohad, más baja nincs. A 80%-uk szét van rohadva és hajtva is...
2014. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az állapot a legfontosabb! Alapvetően a benzinesekkel nincs sok gond (lehetőleg NE kompresszorosat vegyél), simán bevállalható. Nekem volt egy E280-as 2001-es (faceliftes), soha semmi gondom nem volt vele, nagyon megbízható, belül tágas, még a régi Merci feelinges autó! Én simán ajánlom! Sajnos nem túl jó a hírük (ami a dízeleknek köszönhető, a rossz karbantartásnak, és a rossz minőségű gázolajnak - a benzinesekkel nincs gond), pedig a többi típusú és évjáratú autókhoz képest még mindig nagyon jó gépek! Nem fogsz csalódni, szeretni fogod :) Csak szép állapotút vegyél!
2014. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2000 köbcentis benzines motor gyenge abba a nagy kasztniba.
2014. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs a W210-kel, bár én nem bánom hogy ilyen rossz a hirük, szinte ingyen lehet kapni őket :D

A benzinesekkel eggyel sincs baj, a dizeleknél is a 290 és 300 turbódizel hibátlan. Kicsit hajlamosabb a rozsdára az átlagnál, de nem olyan vészes, ahogyan mondják.

2014. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugy tudom a '98 utani fl esek, már más kezelést kaptak, azok csak ugy rohadnak, mint a többi akkori kocsi.

én nagyobb motorral vennem, de ez az en velemenyem.

nem reg en is nezegettem oket is, bar 320, 420 ba, azokat kevesbe veszik a boyracerek friss jogsival, mert a csajoknak ugyismindegy h 200 vagy 420.

2014. nov. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!