Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belefojt a motortérbe a...

Belefojt a motortérbe a gázolaj, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Most cserélte szerelő a gázolajszűrőt, és az egyik csövet nem elég jól tette vissza, mikor hazaértem akkor láttam, hogy csöpög a gázolaj, hát egész szépen beteritette a motorteret, gumi csövek, elektromos csatlakozok, vezetékek, meg elektromos cuccok is kaptak belőle, jelenleg semmi baja, de lehet ebből kifolyólag, hogy tönkretesz valamit a gázolaj? Amennyire tudtam letörölgettem, de sok helyhez nem lehet hozzáférni.

#gázolaj #Baja #motortérbe
2014. nov. 19. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Baja rövid távon nem valószínű, hogy lesz, de az autószerelőd felelősséggel tartozik a keze közül kikerülő munkáért, ilyen hibát nem nagyon szabadna elkövetnie.
2014. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Belefojt a motortérbe a gázolaj"


A gázolaj életrekelt és meg akar ölni?


fojt = fulladásos halált okoz

folyt = folyik múltideje


</offtopik>

2014. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, szóvá is tettem neki, azt mondta, hogy a legközelebbi melóért nem kér majd munkadijjat. Érti a dolgát, olcsó is viszonylag ezért rengetegen járnak hozzá és siet, kapkod, ebből van a baj.
2014. nov. 19. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Elmész egy mosóba, ahol vállalnak motortéri mosást, vagy otthon féktisztítóval és ronggyal lemosod.


(a szerelő is ember, elkövethet hibákat, mint mindenki más)

2014. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj hogy megúsztad. Ismerősömnek egy ilyen szűrőcserés történet a porig égéssel végződött. "Csak" elfelejtett a szerelő meghúzni egy bilincset. Mivel maszekban csinálta, az eset után már nem akart emlékezni rá, hogy lenne-e az eset miatt bármilyen felelőssége.
2014. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"(a szerelő is ember, elkövethet hibákat, mint mindenki más)"


Épp ezért vannak előíársok, amiket be kell tartania. Fékfolyadék csere után sem adhatja ki próba nélkül kezei közül az autót, mert ha te a szervíz utáni első kereszteződésben nem tudsz megállni és elvisz egy kamion, akkor őt csukják le (igen hosszú időre). Egy kis gázolaj-folyás persze nem hangzik annyira vészes dolognak, de komolyan kell venni.

2014. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 homo ludensz ***** válasza:
Az ő kapkodása nem lenne mentség ha neked rácsöpög a gázolaj a forró motorra és belobban. Jól jártál de legyen ez intő példa mert utólag azt bizonygatni hogy mikor lazult le a cső az elég macerás mert azt mondaná a mester hogy most látott először. A nagy kapkodásban bizonyára nem ér rá naplózni minden beavatkozást.
2014. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!