Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen autót ajánl 2-2,5...

Ki milyen autót ajánl 2-2,5 millió Ft körül? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Évente kb. 20-30ezer km-ert mennék vele. Nem szeretném, hogy olyan sokat fogyasszon, illetve hogy magas legyen a szervizköltsége. Azt olvastam meg hallom mindenkitől hogy a gázolajosnak sokkal nagyobb a szervizköltsége, és nem biztos, hogy megéri. Városban és városon kívül egyaránt használnám.

2014. okt. 11. 08:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Méretre pedig valami ferdehátút szeretnék, vagy esetleg valami rövidebb kombi (4,5m max) vagy sedan vagy esetleg valami egyterű, viszont legyen benne azért hely 4 ember számára kényelmesen.
2014. okt. 11. 08:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Golf 4, corsa c,
2014. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek azért szerintem olcsóbbak. Miért pont ezeket? Amúgy a Corsa szerintem kicsit kicsi. Illetve milyen motorral ajánlod?
2014. okt. 11. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből már lehet találni eleve gázos autókat, LPG, CNG. Vagy vennék egy tetszőleges 1800, vagy 2000 köbcentis szívó benzinest és beszereltetnék egy gázszettet. A gáz kíméli a motort, tartós lesz és megbízható. Az újabb szettekkel nem lesz érezhetően gyengébb sem. Ennyi használat mellett megéri. Ha megbízhatóság kell, jó alapnak valamelyik benzines Toyota, Honda, VW, Skoda, BMW, ennyiért már ezekből van választék.
2014. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyit mész egy évben, akkor a drágább szervizköltséget már ellensúlyozza az alacsony fogyasztás. És 2 misiért már kapni olyan állapotút amire nem kell horror összegeket költeni.

Amiket én néznék: Passat, Octavia, mindkettő 1.9 tdi, Accord 2.2 dízel, toyota corolla/avensis d-4d

2014. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hallottam a gázos autókról, hogy az rontja a motort. Most akkor hogyan is van ez? :D
2014. okt. 11. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Van néhány szerelő haverom. Kivétel nélkül berzenkednek a gázos autóktól. Ennyi pénzért viszont már kaphatsz olyan dízelt, aminek a szervizköltsége csak évek múltán jelentkezik. Addigra az üzemanyagon megspórolod.

Ha mégis benzines mellett döntesz, Astra, vagy Focus.

2014. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Milyen dízelt? Mondanál rá példát?
2014. okt. 13. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!