Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most készülök venni egy F...

Most készülök venni egy F Astra-t Isuzu motorost mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés
Van típus hibája hol rozsdásodik gyakrabban ?

2014. nov. 19. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindössze arra kell figyelni hogy ne legyen porrá rohadva. Leginkább az alváz és a hátsó kerékívek, de az egész kasztni hajlamos rohadni.
2014. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy elől legyen a kupifogócsonk és hátul az adagoló. A GM motorosnál pont fordítva van.
2014. nov. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem konyítasz hozzá, akkor vigyél magaddal szerelőt, vagy vidd el egy szakszervizbe ahol átnézik neked!
2014. nov. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Az Opel 12-13 évesen már szarrá van rohadva.
2014. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem donornak egy '91-es gyártású de '93-as első forgalomba helyezésű F Astra Caravant Ausztriából. Furcsamód nem volt szétrohadva. Lehet nekik más lemezből gyártottak Szentgotthárdon :D
2014. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem és még pár cimbinek isuzu g astrája van.A motor fél milliót kibír,de a turbó kb 300 ezernél megadja magát-tehát 290 ezerrel nem tanácsos megvenni,csak ha van egy százasod a turbó javításra még eltéve- ilyenkor célszerű az olajpumpát,vagy legalább a tömítését is cserélni mert az is kb addig bírja.Ez G astra.Z17dtl motorkódú.
2014. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de ez sima szivó dizel
2014. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves #4-es. 18 éves volt az Astrám, amikor eladtam. Mindössze a motorháztető első élén volt rozsdás. Igaz, vigyáztam rá mindig.
2014. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"de ez sima szivó dizel"

Az F Astrában volt turbódízel Isuzu is X17DT ( TC4EE1 ) motorkóddal és 82 lóerővel.

2014. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csak hogy csatlakozak Miquel hozzászólásához a rozsdásodás terén most vettem egy 94-es évjáratu 1.4-es f astrát 128 ezer km-rel és akár hogy nézem nem találni rajta rozsdát az autó szemre láthatóan megvolt kímélve rendesen gondolom akkor függ ez a rozsdásodás attól is hogy ki hogyan tartja fent
2014. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!