Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vectra b autóm motorja...

Opel vectra b autóm motorja erős motorteljesítmény használat után furcsa kerepelő, csattogó hangot hallat magából Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Tehát megjárattam egy "kicsit" magasabb fordulatszámon is az autót de ettől furcsa hangokat adott a motor..

ez kb. 2-3 percig tartott, utána ujraindításnál már nem lehetett hallani tehát elmúlt a furcsa zaj.

Mi fog benne tönkremenni vélemények?


2014. nov. 23. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Azt a szerencsétlen autót éppen vagy 6-7 féle benzines, és vagy 4 féle diesel blokkal szerelték. Annyit azért segítségként idebökhetnél hogy legalább diesel-é vagy benzines az a motor amit meghajtottál.
2014. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2.0-es benzines, és ez a meghajtás ritka esetek egyike, de ezentúl még ritkább lesz. Egyébként egy megkímélt és megvigyázott autóról van szó.
2014. nov. 23. 20:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Felnyittam a motorháztetőt és valószínű hogy a motorfedél alól jött a hang..
2014. nov. 23. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
sejtettük, h nem a kerék nyikorog állo helyben :D
2014. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én meg azt sejtettem hogy nem tudsz normális választ írni a kérdésre!

a motorháztető alatt elég sok minden adhat ki rossz hangot nem csak maga a motor

az előbbi válaszoló és ehhez hasonlók figyelmét felhívnám hogy a nem idevaló szövegeket jelenteni fogom a moderátornak.

2014. nov. 25. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

nehogy megmond amit kérdeztek, a válaszok pont olyanok, mint a kérdésed, semmi konkretat nem irsz inkabb belénk kötsz grat.

"Mi fog benne tönkremenni vélemények?..."

szted honnan josoljuk meg ?

2014. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!