Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson tirisztoros kihagy a...

Simson tirisztoros kihagy a gyújtás?

Figyelt kérdés
A napokban kaptam egy barátomtól egy tirisztoros gyújtást darabokban ú nem használta tehát nem állította azt hogy működik is.Szóval felszereltem a motoromra........helyesen bekötöttem leellenőriztem egy párszor.........nincs szikra....felrakom babettára a trafómat háth a babettán sincs szikra így vettem egy új trafót így a a babetta is mutatta hogy jó a trafó felrakom simson-ra mindig nincs semmi szikra......ma vettam egy új tirisztort....na végre......van szikra viszont kihagy nem gyengén....van szikra.nincs szikra...alaplap hibája lenne ?

2014. nov. 27. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik pipával nézted?
2014. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen néztem 2-vel is....gyújtókábel új...más gyertyával is próbáltam..mindegy veszek egy alaplapot újjat csak utángyártottat tudok venni.....remélem jó lesz majd írok mi van...
2014. nov. 27. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a gyújtó tekercs ellenállását

Tirisztoros:

Gyújtástekercs): 500-600 Ohm (2 - test között)

Jeladó: 24-30 Ohm,

a féltekercs 12-15 Ohm

Trafó primer: 1.3 Ohm

2014. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!