Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véletlenül letörtem egy...

Roxor3 kérdése:

Véletlenül letörtem egy visszapillantó tükröt (jobb oldalit parkolásnál) lehet belőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Véletlenül nem figyeltem és letörtem a visszapillantó tükrét az autónak, alig értem hozzá kb 1km/h-val ha mehettem és letört neki és leesett a földre, a tulaj nem volt ott és elmentem, lehet belőle valami bajom?
2014. nov. 27. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

1 km/h-val? Érdekes.

Ha nem látta senki akkor nem, viszont bunkóság csak úgy otthagyni, mert fordított esetben Te sem örülnél egy ilyennek.


Egyébként hogy sikerült?


Ha mondjuk túl közel voltál, és tolattál, akkor a másik autóé kellett volna hogy becsukódjon, ha meg előre mentél, akkor a Te kocsidnak a tükre.

2014. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem valaki felírta a rendszámodat. Remélem, a tulaj feljelent, mászkálhatsz a rendőrségre, fizethetsz - és talán véletlenül még úgy szájon is vág valaki - aki természetesen még csak véletlenül sem a sértett orosz díjbírkózó barátja -, hogy elmegy a kedved egy életre a parasztkodástól.
2014. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendszám alapján is kaphatok, ha igen mit? Egyébként elég fura hogy alig értem hozzá és már le is esett, a tulaj nem volt ott talán 1 nő láthatta. És nem egy X millió forintos autóról van szó hanem egy ócska régi autóról..
2014. nov. 27. 20:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és pont az enyémnek kellett volna letörnie, és alig látszódik csak pár karc a műanyagon...
2014. nov. 27. 20:47
 5/9 lupara ***** válasza:
100%
Ha felirta valaki a rendszámodat,lehet bajod.Meg kell téritened az okozott kárt.Attól függően,hogy milyen értékű autóban törted le a tükröt,ez értékben lehet akár 10 és 200-ezer ft közt is.Vagy zsebből fizetsz.vagy a biztositód.Utóbbi esetben bónuszodat min.két évvel visszaminősiti,megnő az éves dijad.Ha még eléred,vállald a javitási költségeket,jobban alszol Te is.
2014. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Az utolsó xarságot ír, mert figyelmetlen.


Ha ócska xar tragacs volt, akkor egy bontóban a tulaj kerít rá 6ezer ft-ért.

Xarjál rá, mert ha tiedet törik le, úgy szintén ott hagyták volna.

Sajnos ilyen xar ganéj világot élünk!

2014. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahol el kell kezdeni becsületesnek lenni. Ha legközelebb látod, legalább hagyh ott neki pár doboz sört.

Lehet nem azért van régi autója, mert olyan könnyen kicsengeti még az 5000 forintos bontós tükör árat sem. Ha meg eg drágább autót sértesz meg, ott is lehet, hogy egy autórajongóé te meg tönkrebásztad az örömét és itt még drágább kiadás a javítás. Szóval szerintem hozd helyre a hibádat, ha megoldható.

2014. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak régi tragacs volt? Akkor esetleg visszamehetnél lefosni. Ezzel a mentalitással.
2014. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

"Ha legközelebb látod, legalább hagyh ott neki pár doboz sört. "


Akkor meg ő leszedi ittasan majd a másik tükröt.:P

Egyik a sört emlegeti a másik meg holmi 200ezer forintos tükröt egy tragacsra.:O

Ennyi xarságot mondani, közben teljesen más a valóság!

2014. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!