Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit szóltok ahhoz ha egy...

Ti mit szóltok ahhoz ha egy lány motorozik?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Imádom! Ha tetszik is (mint nő) ott helybe megkérem a kezét :)
2014. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A motorozás mindenképpen veszélyes, de ha te vezetsz sokkal biztonságosabb, mint a "benzintyúk" helye
2014. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is motoroztam ezelőtt 20 évvel. egy lány voltam az osztályban akinek simson-ja volt, a fiúkkal motoroztam minden felé. még ilyen hidegekben is mászkáltunk. hát most 40 felé ropognak a térdeim.
2014. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bejövős, ha jól is néz ki mellé.
2014. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nem kérek belőle.
2014. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pont leszarom hogy mit csinál :D
2014. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nőre vágyom! :D
2014. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lupara ***** válasza:
Nem kezdek el kapásból fanyalogni,ha nőt látok motorozni.Úgy látom közülük aki ezt csinálja,rátermett,és szivesen közlekedik igy.Ahogy a géphez lép,indit,a rutin átjön.Néhány éve Kawasaki GPX-250-esemre női vevő jött.Ő vezetett, utánfutóval jöttek,férje az anyósülésen.Egy apró igazitással betolatott az udvaromba.Ejha.Átült a motorra,minimális műszaki tájékoztatást igényelt csak.Próbakör után, adás-vétel megköttetett.Nők kisebb számban motoroznak,de amelyikük érzi,az jól csinálja.
2014. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én jókat szoktam röhögni, amikor meglátok egyet és megpróbálom messziről elkerülni, mert tudnak érdekes dolgokat művelni.
2014. dec. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!