Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo XC 60 vagy Audi A5...

Volvo XC 60 vagy Audi A5 sportback? Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Ti melyiket vennétek? Presztízs, megbízhatóság, megjelenés, tekintély szempontjából melyik a jobb választás?

Mindkettő autó dízel, automata, bőr, komolyan felszerelt lenne, 1-2 éves, max 40-60.000 km-el.



#Volvo XC60 #Audi A5 sportback
2014. dec. 1. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Presztízs, megbízhatóság, megjelenés kb ugyanaz, tekintélye inkább a XC60-nak van a magasabb felépítmény miatt, de én az A5-öst venném mert nekem jobban tetszik, sportosabb.
2014. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilván teljesen más karakterű mindkét autó, de nekem ez a kettő tetszik és nem nagyon tudok dönteni hogy melyik legyen.
2014. dec. 1. 14:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a Volvót választanám, a hétköznapi igényeknek jobban megfelel szerintem. A presztízs engem nem érdekel. A megjelenés relatív, attól függ hogy kik előtt akarsz megjelenni. Az viszont biztos hogy a magasabb építésű karosszériából jobban kilátsz a forgalomra.
2014. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elfogult vagyok az A5-el szemben, gyönyörű autó.
2014. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az A5 szép, nekem 2 ismerősömnek van és mindkettő bánja, hogy azt választotta, mindketten szűkösnek találják, pedig egyik sem kigyúrt benga. Ha van család ne azt válaszd, ha villantanál, akkor az a te autód.
2014. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wadmalac ***** válasza:

Ha egyszer lesz rá pénzem, becsukott szemmel, ecc-pecc alapon választok.

Ha az Audi lesz, akkor legyen az 5-höz S betű, ha a Volvo, akkor meg T5. :D

2014. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os: Nem akarok benzinest, mindenképpen dízel kell.
2014. dec. 2. 15:44
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyébként holnap megyek kipróbálni egy XC60-at, szombaton meg egy A5 sportbacket.

De elnézve ezt a mostani időjárást, egyre jobban hajlok az XC felé.

2014. dec. 2. 15:46
 9/12 A kérdező kommentje:
5-ös: Nem tudom, nekem nem tűnik szűknek az A5 Sportback. Vagy te a sima, 3 ajtósra gondolsz?
2014. dec. 2. 15:49
 10/12 Wadmalac ***** válasza:

Tutira a kupéról van szó. Én is arra gondoltam.

Egyébként én is alapból dízel-párti vagyok, de ebből akkoris a benyás kellene. :)

2014. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!