Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Carisma 2002...

Mitsubishi Carisma 2002 kigyulladt a motorvisszajelző lámpa?

Figyelt kérdés
A komputer szerint a katalizátor! Most nincs pénz megjavíttassam de nem is égető ez a hiba! A szerelő kitörölte a hibát a memóriából de most 1 hétre rá megint kigyulladt. Én a katalizátorra gyanakszom h az miatt gyulladt ki. Lehetséges ez?Lehetséges az hogy ha ki van törölve a memóriából akkor egy idő után ugyan azt a problémát visszajelezze?
2014. dec. 3. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a problema nem oldodott meg, a torlessel csak a hibajelzest tuntettek el. Ha az eredeti ok ujra jelentkezik, nyilvan ujra jelzi, azert van...
2014. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges az hogy ha ki van törölve a memóriából akkor egy idő után ugyan azt a problémát visszajelezze?


Szerinted? Ha a lukas gumit felfújod, lehetséges hogy újra leereszt?

2014. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

majdnem mindenki azt hiszi, ha törölteti, akkor a hiba meg is szünt...nem, ez a sok nyavalyás korszerű autó, ez nem felejt. amit kiírt a laptpo, azt kell cserélni. ráér vizsga előtt, mert annak már úgyis annyi...

ha lambdaszondát írna ki, akkor más a helyzet..

2014. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaja vágom h a hiba nem szűnt meg csak azért kérdeztem h lehetséges h újra ugyan abból az okból kifolyólag vagy az kizárt és most más a probléma. A válaszokat köszönöm!!
2014. dec. 4. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kitörli, azzal még a hibát nem oldja meg. Nekem is volt ilyen hibán, sőt van is amikor sokat megyek városba és a kocsi elkokszolja magát. Mikor kigyúl a lámpa, annyit csinálok hogy odalépek a kocsinak, 8-10 km át rendesen kihuzatom mindegyik sebességi fokozatban és 150-170 km/h megyek vele 8-10 km-t. Ilyenkor szépen kitisztítja magát és utána megint tökéletes. Próbáld ki, veszteni semmit nem vesztel vele, attól hogy egyszer kihuzatod a kocsit és meghajtod még nem lesz semmi baja viszont a nevezett hibát 95 %-ban megoldja. Majd írd meg hogy bevált-e.
2014. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah majd kipróbálom viszomt vettem ilyen injektor és motor tisztítót hátha az is segítene de ezekszerint nem de kipróbálom ezt a módszert is köszönöm a választ!
2014. dec. 4. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!