Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a gumik közül melyik a...

Ezek a gumik közül melyik a legjobb téli gumi, Pirelli SnowControl seria 3, Goodyear ultra grip 8-9, Birdgestone blizzak?

Figyelt kérdés
Continental,Nokian,Michlein stb gumikról már halottam véleményeket, tapasztalatokat, ezekről a gumikoról még nem nagyon. Érdekelne, hogy ezek a gumik miként viselkednek télen. Tapasztalatok esetleg?

2014. dec. 6. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lassan nem lesz semmilyen tapasztalat mert a 3 havas téli nap nem elég rá. A goodyear pl elég jó ezt tapasztaltam régebben.
2014. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit körülnéztem az idei teszteken.

A legjobb a három közül, a Bridgestone, kevéssel van tőle lemaradva a Goodyear. Viszont a Pirelli, meglepetésemre épphogy elégséges eredménnyel zárt.

Ezeket az ADAC és GTÜ 2014-es teszteredményei alapján írtam!

2014. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nézegetem a teszteredményeket én is, a Pirelli elég le van írva. Én személy szerint nem is gondolnám, hogy ilyen minősítést kapott. Nekem nyárin most Goodyear van, nincs vele bajom. Valami jó gumit kéne néznem, aránylag olcsón. Majd elválik mi lesz belőle,mivel ez az első, hátsó hajtásos az autóm kicsit vacillálok a gumikkal. Úgy halottam a gumikon nem nagyon szabad spórolni ilyenkor.
2014. dec. 7. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Pirelli SottoZero
2015. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!