Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 napig ment a rádió a kocsimb...

1 napig ment a rádió a kocsimban véletlenül. Alig akart beindulni most, de végülis sikerült. Lett valami baja vajon, vagy vissza fog tölteni rendesen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 23:15
 1/4 intrepid ***** válasza:
Visszatölt ugyan, de ilyenkor nem ártana segíteni neki akkutöltővel. Hideg is van, nem tudom hogyan használod, jó hosszú utakon jársz, vagy ide szaladsz, oda szaladsz vele, az nem tölti fel rendesen.
2014. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem a lámpa maradt rajta, és úgy kellett bebikázni, de mivel aznap sokat mentem (30 km), nem töltöttem rá, feltöltött eléggé anélkül is. A mostani hidegben másnap normálisan indul, akkor nem hiszem, hogy lenne máskor baj e miatt. Szerintem még az is befolyásolja, hogy mennyi idős az aksi.
2014. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha most már jól indít akkor ne is törődj vele.
2014. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Már jól indított utána egyből,meg ma reggel is,noha tényleg csak szaladgálok vele 2-3 km-re most. Amúgy 3 hónapos az akksi.
2014. dec. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!