Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3 16V manuálisb...

Suzuki swift 1.3 16V manuálisból Automatára váltás, ugyanazzal az autóba, kb mennyi lehet? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszokat szeretnék,hogy " jajj de hát minek " meg " jajj Szuzuki " meg " jajj anyád, ha nem tudsz kézi váltózni ne is vezess " a bal lábam, nagyon fáj, a vezetésről nem mondhatok le. Köszönöm az értelmes válaszokat. Autót cserélni sem szeretnék, kerüljön amibe kerül.

2014. dec. 11. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha ki is vitelezhető, amiben nem feltétlen vagyok biztos, akkor is lehet többe kerülne, mit amit az egész autó ér.
2014. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, ez az autó jelen pillanatában kb 500.000 ft -ot ér. nekem megéri még ennyit rákölteni, mert olcsón fent tudom tartani. 1 millióért sem veszek még 1 ilyen megbízható autót .
2014. dec. 11. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Autót cserélni sem szeretnék, kerüljön amibe kerül.


Akkó meg nem mindegy mennyi lesz?

2014. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Az autócsere se kerül többe, mint a papírmunka + a szerelő, és automata Swiftet, lehet kapni 400-ért is. Lehet érdemesebb lenne cserélni.

[link]


Szerintem.

2014. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Hidd el, jobban jársz ha veszel egy gyárilag automatát.

Az a kisebbik gond hogy elég költséges beszereltetni, a nagyobb az hogy honnan lesz az új váltó? Ha bontóból veszed, akkor egy időzített bomba, oda a Suzuki megbízhatósága mert nem tudod hogy használták előtted, cserélték-e az olajat, és egy váltófelújítás nem olcsó dolog. Ha meg zsírúj váltót veszel, akkor az belekerül az autó árába, viszont még nincs beszerelve.

És hidd el, neked sem mindegy hogy megúszod szinte ingyen (fél misiért már kapni megbízható automatát, Swift, Micra.), vagy ráköltesz fél milliót...

2014. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már a motorcsere is megoldható egy autónál akkor az automata váltó is de sok utánajárással jár ez a dolog.
2014. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy vagyonba és sok idegességbe :)
2014. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak váltócsere, hanem az elektronika a bajos. Ami szerintem kivitelezhetetlen.
2014. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!