Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 9 óra gokartozás 15 ezerért?...

9 óra gokartozás 15 ezerért? Kamu?

Figyelt kérdés
Itt van a link [link] . Nem igazán hihető, valami rafináltság biztosan van benne. Általában 8 perc gokartozás 2000 forint körül van, 9x60÷8=68x2000= 136000 forint. Ha nyélgázon óránként 5 liter eszik, az 9 óra alatt 45 liter, 15 ezer forint benzinköltség. A legtöbben akik elmennének ilyenre, 3 órát simán tudnának egyhuzamban kartozni, az is majdnem 50 ezer lenne ha azt nézzük hogy 8 perc 2 ezer forint. Ez az akció szerintetek is túl szép hogy igaz legyen?
2014. dec. 18. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A hirdetésben nem írják, hogy egész nap tolhatja a játékos, csak azt, hogy egész napos program. Lehet az alatt az idő alatt bármi más is, nem csak gokartozás.

A zárt pályadíjak is erről árulkodnak:

[link]

2014. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vélemények alapján nem túl biztató ez az akció [link] . Szerintem akkor lehet felmenni a pályára ha van hely, ha ki kell menned a wc-re már nem érvényes a jegy, vagy valami ilyesmi lehet. Jó ha van ez fél óra gokartozás...
2014. dec. 18. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak ha szülinapod van, és nyilván hozza a szülinapos a haverjait is.
2014. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megnézném azt hogy hogy gokartozol te végig 9 órát, de még akár 3-at is. 1óra után könyörögsz hogy kiszállhass.
2014. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy mezei gokartban ekkora terhelések hatnak az emberre...
2014. dec. 18. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se hittem el amíg nem próbáltam.
2014. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na azt hiszem meg van a rafinéria: 15000-ért veszel egy napi jegyet, és annyiszor mész vele, ahányszor sorra kerülsz, mert ha minden igaz, akkor futamonként váltás van. A véleményeknél az egyik srác panaszkodott, hogy a napi jeggyel 5 futamot sikerült mennie.
2014. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csóri gyerekeket születésnapjuk alkalmából jól megszivatják... Na ide se fogok menni.
2014. dec. 18. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!