Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005-ös Suzuki Swift mindkét...

2005-ös Suzuki Swift mindkét hátsó kereke beállt. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Az autó 3 hónapot állt egy garázsnak csúfolt tákolmányban, kézifék nem volt behúzva. Most hogy elő akartam venni, a két hátsó kerék meg se moccan. Hintáztatás se segített.

Gondolom a pára tette a dolgát, de nem tudom mi állhatott be. A kerékcsapágy? Vagy a kézi? De az be se volt húzva. Előtte állt 2 hónapot az utcán behúzott kézivel, akkor be is rohadt, de sikerült kihintáztatni.

Most meg se moccan, úgy húztam végig a seggét a garázsból az utcáig.

Mit kezdjek vele?


Boldog karácsonyt!:)



2014. dec. 24. 20:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Trailer aztán szerviz.

Így lenne szerintem a legjobb.

2014. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

A kerékcsapágy nem rohad be 3 hónap alatt.

Szerintem kézifék,vagy a fékszerkezet, fékpofák rohadtak össze.Nem kell ide tréler, csak egy autószerelő.

Boldog karácsonyt!

2014. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is berohadt a hátsó fék.

Ha tudod vedd le a kerekét és ütögesd meg a dobot egy kalapáccsal (erősen, de azért érzéssel).

Lehet, hogy ez sem segít, de van rá esély.

Aztán irány a szerelő!


Ha nem mozdul, kérdezd meg a szerelőt, hogy nem jön e házhoz (szerintem olcsóbb, mint a tréler).

2014. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha hátul is tárcsa fék van, annál jobb: rozsda oldó/csavar lazítóval fújd le a betétet és a tárcsát!

2014. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Dob van hátul. Az lesz, kerék le, és megtámogatom kalapáccsal.


Köszönöm a válaszokat, kellemes ünnepeket!:)

2014. dec. 24. 21:17
 6/28 anonim ***** válasza:

azért óvatosan azzal a kalapáccsal..leállás előtt rengeteg vizet kaphatott...vagy mosták, vagy nagy esőben gurult, aztán állt három hónapot..

a féket nyomkodni kellene kocogtatás közben..ha megmozdul, nem ártana szétszedni...

2014. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Kizárásos alapon 100%, hogy a fék lesz a ludas. Mielőtt nekiállnál kalapáccsal csapkodni a következőképp csináld inkább. Fogj egy fadarabot azt tedd neki és azt üsd a kalapáccsal, így nem vered szét a fémet.
2014. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Hát a szervíz az erősen halasztva lesz, mert 5.-én már dolgoznom kell.

De megfogadom a tanácsot :)

Kellemes ünnepeket, és köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 24. 23:58
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

# 4/8


csavar lazítóval féket fújni..... Háhá!

2014. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Kerék le! Nagy kalapács, óvatosan meg kongatni a dobot. Nem ártana lehúzni őket és belül megcsiszolni. Csavarlazítóval be ne fujd!!!!Ha csak nem akarsz fejre állni. Fék tisztító spray!
2014. dec. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!