Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005-ös Suzuki Swift mindkét...

2005-ös Suzuki Swift mindkét hátsó kereke beállt. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Az autó 3 hónapot állt egy garázsnak csúfolt tákolmányban, kézifék nem volt behúzva. Most hogy elő akartam venni, a két hátsó kerék meg se moccan. Hintáztatás se segített.

Gondolom a pára tette a dolgát, de nem tudom mi állhatott be. A kerékcsapágy? Vagy a kézi? De az be se volt húzva. Előtte állt 2 hónapot az utcán behúzott kézivel, akkor be is rohadt, de sikerült kihintáztatni.

Most meg se moccan, úgy húztam végig a seggét a garázsból az utcáig.

Mit kezdjek vele?


Boldog karácsonyt!:)



2014. dec. 24. 20:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Azt már akkor leállítás előtt is érezted volna, ha csapágyas. Ahhoz, hogy így beálljon az kéne, hogy 1 gramm zsír ne legyen a csapágyon és folyamatosan kapja a nedvességet...
2014. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Akkor nincs ötletem. Mert a bal oldal az oké, nagyon picit érezni hogy súrlódik, kézzel is kényelmesen tekerem. Viszont a jobb oldal elég gáz.

Akkor mi lehet?

Mert most nem szeretném trailerrel elvitetni meg minden jóság.. Örülnék ha helyben meg lehetne javítani.

2014. dec. 25. 20:08
 23/28 anonim ***** válasza:
rozsdás a dob belseje, és eléri a pofákat?
2014. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Amit 20:26-os is ír, kapd szét a dobot és meglátod milyen belül. Ha láthatóan rozsdásak a felületek csiszolópapírral kicsit húzkodd le róla.
2014. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha céges Audi van a feneked alatt, akkor nem keresel rosszul.Miért nem szakemberrel csináltatod meg?
2014. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Mert nekem is pénz, főleg hogy a fél család az én pénzemből karácsonyozott a nagyszülőknél, meg ajándékok, egyéb ünnepi kiadások.

Szóval az autó értékének egyharmada szerintem most elment..


Elviszi az autómentő, aztán kitalálják hogy a fél hátulját ki kell cserélni, közben meg lehet csak kell egy 30-as dugókulcs, és egy csiszolópapír.


Villantok valahonnan egy dugókulcsot, és azért ránézek.

De ha ennél nagyobb a gáz akkor úgyis megy a szervízbe, nem kockáztatok. Főleg hogy így nem is lehet vele közlekedni.


Köszönöm mindenkinek!

2014. dec. 25. 23:31
 27/28 anonim ***** válasza:

a csapágyat el kellene felejteni..annak semmi baja..még akkor sem lehet, ha új van benne, és nem látott zsírt..


dobot le, akkor kihullik a sok összecsomósodott por, rozsda..

nem ártana valakitől kompresszor, egy kis sűrített levegő csodát tesz...

2014. dec. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!:)
2014. dec. 27. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!