Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlásban kérnék segítsé...

BlodDrunk kérdése:

Autóvásárlásban kérnék segítséget, tippeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1éve van jogsim eddig egy 2002 1.2 Fiat puntot használtam,de ez családi és szeretnék egy sajátot.

Árban olyan 350-500ezer forintig maximum.

Sokat mennék vele túrázgatni haverokkal stb.

A lényeg az lenne bírja a strapát és 140-160Km/h utazósebességet lehessen vele menni és húzzon azért.


Fogyasztás ne legyen 10liter felett.

Főként Dízel,elsőkerék hajtásúra gondoltam.

És lehetőleg ne legyenek túl drágák az alkatrészek.

Viszonylag esztétikus,fiatalos legyen.


Előre is köszönöm aki linkelne autókat.

(Kiegészítve:Nem menőzős autót keresek kályhacsővel,csak nehogy valaki kötözködjön)



2014. dec. 27. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Tessék: [link]


[link]


A Reanultok jó árban vannak és a kinézetük is jó.

2014. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek az utazója 160 és könnyen mozgatja az 1.9 a kis kasztnit és a fogyasztása is jó.

[link]

2014. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem nagyon alacsonyan húztad meg az ársávot, úgy, hogy ráadásul igényeid is vannak.

Nem azt mondom, hogy nem lehet az igényeidnek megfelelő autót találni félmillió forintért, de arra készülj, hogy nem biztos, hogy az első autó, amit megnézel, valóban olyan állapotban lesz, mint amilyennek azt hirdetik.

A dízel addig olcsóbb, amíg nem kell költeni a felújítására, tizenéves autóknál előbb-utóbb kikerülhetetlen, a vevő szempontjából nem mindegy, hogy ez előbb, vagy csak utóbb lesz szükségszerű.

2014. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fastra 1.7 dízel vagy méginkább 1.6 benzinesbe. rönót akkor vegyél ha szopórollerre szeretnél ülni.
2014. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Főzős Laci ***** válasza:
Skoda Octaviát vegyél,és 1.6 benzinest,az tuti jó autó.Dízelt ne,mert az 500.000-nek még a 2-szeresét ráköltöd,és még mindig busszal mégy kirándulni!
2015. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!