Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 220 Ah 12 V- os használt...

Egy 220 Ah 12 V- os használt akkumulátornak feltöltés után meddig kéne használható álapotban maradnia? Ez alatt azt értem hogy mennyi ideig nem veszt a feszültségéből illetve az inditó áramábol?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 05:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy használtnál sosem lehet tudni.
2014. dec. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan addig mint a 45 Ah-s .
2014. dec. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-igazából ,mi a kérdés
2014. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-3 hónapig, de ahhoz tényleg max feltöltve kell hogy legyen. Mi ez, kamionakksi, hogy ilyen bazinagy?
2014. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mondok egy példát: az akkumulátort töltés után pihentetni kell két óráig és csak utánna szabad levizsgálni hogy jó-e. De volt már arra példa hogy 3 óra pihentetés urán a feszültség 12,71 V volt az indító áram meg 100%. Az akksit nem használtam el volt téve. 2 máp után rámértem és már csak 38%-os volt az indító árama. A kérdésem pedig az hogy használat nélkül meddig kéne tartania ezeket a dolgokat természetesen ha jó az akkumulátor. Sajnálom de ennél jobban nem tudom leírni.
2014. dec. 28. 14:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat 2 napot akkaratam írni 2 máp helyett. :-) Majdnem, busz akkumulátor. :-) Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2014. dec. 28. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az akkumulátor kereskedő mondta hogy az új akksikkal fél évig nincs gond, utána kell csak rájuk tölteni. Na most ha több éves, intenzíven használt akksiról van szó, akkor az nyilván nem tudja már ezt, nagyobb az önkisülése, tehát lehetséges az hogy 2 nap múlva már a fele sincs meg az indítóáramának. Egyébként hogy mérted az indítóáramot, cekásszal?
2014. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem cekász-szal. Azzal csak azt nézem hogy mennyire esik le a feszkó ha megterhelem vele, meg hogy pezseg e valamelyik cella. Ez egy diagnosztikai műszer. Kiírja a feszültséget meg az indítóáramot.
2014. dec. 29. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!